CK Hello Tour

Karneval v Benátkách, římské památky a nákupy v outletu

Itálie - Poznávací zájezdy - Itálie - Itálie

Cena za osobu od:
2 990 Kč

Doprava

Autobus

Délka zájezdu

4 dny, 1 noc

Strava

Bez stravy

Sleva

-

25 %

Termín

08.02. (Čt) - 11.02. (Ne) 2018

Zobrazit další termíny

Program

Odjezd a nástupní místa:

 

21:00 - ulice Na Florenci, Praha 1.

21:45 - Benešov, Benzina

22:30 - Tábor, OMW ulice Soběslavská

23:30 - České Budějovice, Výstaviště

 

Program zájezdu:

 

1. den

 

 Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

 

 

2. den

 

Zájezd započneme v přístavu Punta Sabbioni, odkud se lodí přesuneme na první ze zajímavých ostrovů v okolí Benátek - Burano, ostrov krajek a rybích specialit, na kterém nemineme kostel San Martino, barevné domy sytých pastelových odstínů typické pro tento ostrov. Budeme míjet mnoho krámků, kde si můžete zakoupit místní krajku – poznáte ji snadno, od své náhražky se liší cenou. Také navštívíme blízké Murano, malebný sklářský ostrov, kde lze vidět kostel Santa Maria s mozaikovou podlahou z byzantských dob. O tom, že tento ostrov proslul sklářstvím, nebudete pochybovat ani na jednom kroku – na každém rohu tu jsou malé obchůdky s místním sklem, ve středu města jsou mnohé sklárny, galerie, ateliéry, také můžete zahlédnout skláře v akci.

 

Program bude pokračovat v slavných Benátkách. Následuje prohlídka tohoto slavného města na laguně s průvodcem. Uvidíme to nejzajímavější, co historie městu zanechala: náměstí sv. Marka se stejnojmenným chrámem, zvonici Campanillu přímo proti chrámu, tradiční sídlo benátských dóžat původně z 9. století Dóžecí palác, mramorovou Loggettu, nejfotografovanější most světa - Ponte di Rialto přes Canal Grande, kostely s obrazy slavných malířů Tiziana Vecelliho nebo Paola Veroneseho.

 

Po prohlídce nastane individuální volno k účasti na slavném karnevalu.  Návštěvníky čeká defilé masek a večerní rej karnevalového veselí. Originální masky, obleky a kostýmy - to vše může návštěvník zhlédnout jenom v Benátkách! Skutečnost předčí všechny katalogy a filmy....

 

Večer odjezd na ubytování. 

 


3. den

 

Den započneme návštěvou Outletu Noventa di Piave, kde bude individuální volno, během kterého si můžete nakoupit aktuální módu za zajímavé ceny, nebo třeba ochutnat slavnou severoitalskou čokoládu v krámku čokoládovny Venchi.

 

Poté se přesuneme do historického města Aquileia, kde si vyslechnete něco z bohaté historie, uvidíte například patriarchální baziliku, zapsanou na seznamu UNESCO, která zároveň patří mezi největší v Itálii. Naleznete zde ale pozůstatky z dob, kdy bylo městečko důležité a ve svém největším rozmachu – pozůstatky římského fóra, mauzoleum, ruiny říčního přístavu nebo také římské pohřebiště.

 

Následující zastávka bude ve městečku Grado, které se rozkládá na několika ostrůvcích. Je tak omýváno z jedné strany Jaderským mořem a z druhé strany lagunou.  Projdeme se centrem města, kde můžete vidět kostel Santa Maria delle Grazie z konce 4. Století, baziliku Sant'Eufemia z 6. století, baptisterium, nebo třeba zámky, které se nachází na kraji centra.

 

Odjezd zpět do ČR ve večerních hodinách - bude upřesněno průvodcem na místě.

 


4. den

 

V dopoledních hodinách návrat do Prahy.

Ubytování

Hotel**, pokoje s vlastním sociálním zařízením.

Cena zahrnuje
  • dopravu zájezdovým autobusem
  • 1x noc v hotelu**
  • služby průvodce cestovní kanceláře Hello Tour
  • pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
  • pojištění léčebných výloh
  • povinný příplatek za vjezd do centra města, parking a lodní lístek 25 EUR/ os.
  • vstupy do lázní a dalších objektů
  • příplatek za jednolůžkový pokoj 600,-Kč
  • cestovní pojištění
08.02. (Čt) - 11.02. (Ne) 2018 - 2 dny, 1 nocStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dvoulůžkový pokoj další typy pokojů
Bez stravy
Autobus/Praha
-25%2 990 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající ck: CK Hello Tour - FliCom Travel s.r.o. IČO: 24287393
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...