O nás

Ck Hello Tour vstupuje v lednu 2014 do 4. roku svého působení.

Cestovní kancelář Hello Tour se ve své nabídce specializuje na nabídku převážně jednodenních a víkendových poznávacích zájezdů do sousedního Svobodného státu Sasko, do Bavorska, do Maďarska a dalších zajímavých míst a měst v Evropě.

Naší stěžejní destinací jsou Drážďany – barokní skvost na Labi s desítkami muzeí, galerií, obchodních pasáží, tradičních restaurací a opravdu nepřeberným množstvím možných cílů návštěvníků ze všech koutů světa! Není cesty do Drážďan, abyste neobjevili něco nového a překvapivého.

Sasko ale nejsou jen Drážďany – je tady Míšeň se svou slavnou porcelánkou, nádherné městečko Bad Schandau s moderními lázněmi Toskana Therme, viniční zámky u Labe a letní sídla saských kurfiřtů, z nichž snad všude zanechal stopy nejen kurfiřt, ale také polský král August Silný, originální Park Miniatur Saského Švýcarska v Dorf Wehlenu, vybudovaný z labského pískovce nebo projížďky kolesovými parníky po Labi. A také Popelčin slavný Moritzburg a nádherný zámek v čínském stylu PIllnitz se svým parkem a slavnou kamélií.

Kromě Saska nabízíme i poznávací zájezdy do dalších evropských historických měst – Vídně, bavorského Norimberku a Pasova v kombinaci s oblíbenými lázněmi Bad Fussing a Budapešti. Často můžete prohlídku nebo nákupy ve městě zkombinovat právě s relaxací v termálních lázních. Letos se také více zaměříme na nádhernou alpskou přírodu a zajímavá místa jak v Německu, tak v Rakousku. Novinkou je i historický karneval ve městě na laguně Benátkách a nabídka prodlouženého víkendu v nádherném istrijském Rabacu. Hitem pro příznivce přírody a venkova je prázdninový  pobyt u krajanů v Rumunsku - v dnes již dobře známém Banátu!

Pro milovníky blankytného moře doporučujeme nádherný chorvatský RABAC - letovisko na Isrii, kam cesta netrvá dlouho a námi nabízené hotely jsou přímo u moře s vynikající polopenzí v ceně zájezdu.

Našich výprav se zúčastňují všechny věkové kategorie příznivců pohodových cest a historie.

Klientům garantujeme bezpečnou cestu pohodlnými autobusy. 

I letos uděláme maximum proto, abychom pro Vás byli cenově a programově zajímaví a udrželi ceny našich zájezdů na úrovni, která je dostupná pro většinu zájemců o příjemné zážitky!

Buďte vítáni i Vy mezi našimi váženými klienty!

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.