CK Hello Tour

Adventní Luzern s návštěvou nejvýše položených adventních trhů v Evropě na hoře Pilatus Kulm

Švýcarsko - Luzern - Pilatus

Cena za osobu od:
1 790 Kč

Doprava

Autobus

Délka zájezdu

3 dny

Strava

Bez stravy

Sleva

-

25 %

Termín

17.11. (Pá) - 19.11. (Ne) 2017

Zobrazit další termíny

Program

Odjezd a nástupní místa:

 

20:00 - ulice Na Florenci, Praha 1.

20:30 - Beroun, čerpací stanice OMW - centrum (směr Plzeň)

21:30 - Plzeň, zastávka MHD u OC Olympia Černice

22:30 - Rozvadov, McDonald Svatá Kateřina

 

Program zájezdu:

 

1. den 

 

Odjezd ve 20:00 hodin z Prahy přes Beroun a Plzeň na hraniční přechod Rozvadov a dále noční přejezd přes Neměcko do Švýcarska.

 

2. den

 

V ranních hodinách příjezd do Luzernu, nádherného historického města na Vierwalderstatském jezeře. Během procházky po městě uvidíte slavný Kapellbrücke, most, který se stal symbolem Švýcarska, nádherný barokní chrám v centru, historické domy poblíž dalšího dřevěného mostu Spreuerbrücke, zajímavou radnici a vychutnáte si vánoční atmosféru tohoto jedinečného adventně vyzdobeného města. 


Ve volném čase zde lze zakoupit sýry a čokolády, jež Švýcarsko proslavily, navštívit můžete největší dopravní muzeum světa s kompletní kolekcí historických švýcarských lokomotiv, nadaci Rosengarten s překrásnou sbírkou Picassových obrazů i obrazů dalších slavných moderních malířů, či Wagnerovu vilu, kde je muzeum připomínající tohoto hudebního velikána. Slavnou švýcarskou gardu připomíná památník umírajícího lva v místním parku.


Po poledni pojedeme místní dopravou do Kriens pod Pilatus, odkud nás lanovka vyveze na tuto slavnou dominantu středního Švýcarska do výšky 2132 metrů. Zde probíhají nejvýše položené adventní trhy v Evropě, kde můžete zakoupit řadu tradičních švýcarských specialit, stejně tak jako se pokochat nádherným výhledem na okolní hory a Luzern a zaposlouchat se do melodií hraných na tradiční švýcarské hudební nástroje.


Po tomto neobvyklém zážitku se nabízí další. Čeká vás sjezd dolů do Alpnachstadu nejstrmější ozubnicovou železniční tratí na světě, která klesá o úctyhodných 48 % a její převýšení dosahuje 1635 metrů! Zde na nás bude čekat autobus. V zimě je ozubnicová železnice otevřená pouze u příležitosti těchto adventních trhů!


V podvečerních hodinách odjezd zpět do ČR.

 

 

3. den 

 

V odpoledních hodinách příjezd do Prahy.

Cena zahrnuje
  • autobusovou dopravu
  • průvodce CK po celou dobu zájezdu
  • pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
  • vstupné do objektů - speciální cenu lanovek na vánoční Pilatus včetně transferu z města Luzern veřejnou dopravou 65 CHF, děti do 16 let platí 35 CHF, vstupné do muzeí a dalších objektů dle zájmu
  • cestovní pojištění
17.11. (Pá) - 19.11. (Ne) 2017 - 1 den, 0 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Bez ubytování
Bez stravy
Autobus/Praha
-25%1 790 Kč Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající ck: CK Hello Tour - FliCom Travel s.r.o. IČO: 24287393
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...