Nalezeno 8 výsledků

Adventní zájezdy

Vánoční trhy v Drážďanech v klidu všedního dne

15.12.2023
autobusem

Populární vánoční trhy v Drážďanech si užijte v klidu všedního dne, bez davů a shonu. Kromě hlavního trhu na náměstí Altmarkt vás čeká i netradiční středověký trh na nádvoří Stallhof. Ochutnat můžete třeba německou vánoční vánočku zvanou štola anebo se vydejte na vyhlídku na kostele Frauenkirche. Na nákupy vyražte na nákupní třídu Prager Strasse.

649 Kč za osobu

Silvestr v Benátkách s velkolepým ohňostrojem

30.12.2023 - 01.01.2024
autobusem

Zažijte impozantní oslavy příchodu nového roku v nejromantičtějším městě v Evropě! Nejprve poznáte jedinečný ostrov barev a rybích specialit Burano a poté se přesunete do centra samotných Benátek, kde Vás čeká prohlídka s průvodcem, přičemž uvidíte to nejzajímavější, co historie městu zanechala. Večer nastane ta pravá show a o půlnoci vypukne jedinečný ohňostroj nad mořem v benátské laguně.

1 899 Kč za osobu

Silvestr v Paříži – romantická oslava nového roku

30.12.2023 - 01.01.2024
autobusem

Zažijte oslavy v ulicích francouzské metropole a nenechte si ujít ohňostroj na Champs-Elysées. Jako první vás čeká komentovaná okružní jízda městem, poté se vydáte do ulic na prohlídku s průvodcem a odpoledne v rámci volného času můžete navštívit vrchol Eiffelovi věže. Třešničkou na závěr je plavba po řece Seině a následně volný silvestrovský program v ulicích pulzujícího města.

2 999 Kč za osobu

Silvestr v Benátkách na palubě lodi s přípitkem a ohňostrojem

30.12.2023 - 01.01.2024
autobusem

Oslavte příchod nového roku stylově na lodi v nejromantičtějším městě v Evropě! Nejprve poznejte centrum samotných Benátek, kde Vás čeká prohlídka s průvodcem, při níž uvidíte to nejzajímavější, co historie městu zanechala, ať už Dóžecí palác, Ponte di Rialto nebo kostel Santa Maria della Salute. Večer se poddejte té pravé půlnoční oslavě na palubě lodi plující po laguně Benátek s ohňostrojem na moři jako na dlani!

3 199 Kč za osobu

Termální lázně Bad Füssing a vánoční trhy v Pasově

autobusem

Pozvánka na adventní dobrodružství! Navštivte malebné město Pasov s jeho historickými památkami a tradičními vánočními trhy. Odpolední uvolnění v termálních lázních v Bad Füssing vám přinese dokonalou relaxaci. Prožijte nezapomenutelné chvíle plné vánoční atmosféry a odpočinku v jednom dni!

Aktuálně vyprodáno

Hornická paráda v adventním Seiffenu a Annaberg

autobusem

Adventní Seiffen a Annaberg jsou malebná městečka v saském Krušnohoří. Seiffen je známý pro svou řezbářskou tradici a výrobu vánočních ozdob. Na adventních trzích si návštěvníci mohou zakoupit ručně vyrobené dřevěné hračky, šperky a další ozdoby. Adventní Annaberg láká návštěvníky svým kouzlem, tradičními řemeslnými výrobky a lahodnými vánočními dobrotami. Krušnohoří přináší nezapomenutelný vánoční zážitek a oslavuje bohatou historii a tradice tohoto regionu.

Aktuálně vyprodáno

Krušnohorské Vánoce v Annabergu a Schwarzenbergu

autobusem

Vydejte se do Krušných hor za pravými německými Vánocemi! Právě zde se vyrábějí dřevěné pyramidy a svícny, které Sasové umisťují do svých oken po staletí. Malebný trh na barokním náměstí, dřevěný betlém v životní velikosti či Muzeum Vánoc zaměřené na řezbářství nikde jinde než v Annabergu nenajdete! Navíc navštívíme i zámecké trhy v městečku Schwarzenberg.

Aktuálně vyprodáno

Alpský advent na jezeře Wolfgangsee a kouzelný Hallstatt

autobusem

Těšte se na adventní trhy v půvabném Hallstadtu - čekají vás jedinečné trhy s místními specialitami a originálními neodolatelnými vůněmi v kulisách historických domů s výhledem na jezero. Odpoledne autobusem odjedete do Wolfgangsee. Zde navštívíte adventní trhy v patrně nejkrásnějším romantickém městečku u stejnojmenného jezera. Po setmění na vás čeká jedinečný zážitek při plavbě lodí mezi lucernami do stejně nádherného městečka St. Gilgen.

Aktuálně vyprodáno
Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.