23. 6. 2021 - Aktuální a vždy čerstvé informace o podmínkách výjezdu a návratu do zahraničí najdete zde:

https://covid.gov.cz/situace/dovolena-2021

 

 

4. 6. 2021 - Na základě dnešního rozhodnutí vlády Německa a vyřazení ČR z červené zóny můžeme v sobotu 19. 6. 2021 odjet do Bad Fussing!!!! Stejně tak se může konat výlet do Vídně v termínu 26. 6. 2021!!!

Těšíme se na Vás! 

 

1.6.2021

Vážení příznivci termálních lázní,

Mnoho z Vás nám v posledních dnech píše ohledně lázní Bad Fussing a našeho plánovaného termínu 12. 6. 2021. V těchto dnech není ještě autobusová turistika do Bavorska pro české občany povolena. Protože ale za posledních 7 dnů klesla incidence v ČR výrazně pod 50, očekává se, že Německo od pátku 4. 6. 2021 otevře zemi i pro turistiku. Budeme tedy netrpělivě čekat na zprávu Institutu Roberta Kocha…. Výsledek zveřejníme v naší sekci Aktuálně a také na FB stránce. Pevně věříme, že se termály po dlouhé 9měsíční pauze uskuteční! 

Lázně otevřely již v pátek 28. 5. 2021, pro začátek pouze venkovní bazény. Zároveň je v současnosti epidemiologická situace v okrese Pasov na nejnižším sledovaném stupni, proto je vstup umožněn bez testů a jakýchkoliv dalších restrikcí.

Těšíme se na viděnou!

 

24. 5. 2021

Naše radost z uvonění cest do Německa byla poněkud předčasná.... dle informací MZV ČR a ministerstva zdravotnictví Bavorska není v tuto chvíli turismus oficiálně povolen. Pokud do Německa pojedeme na max. 72 hodin, pak je vstup povolen pouze pro plně očkované nebo uzdravené občany ČR, ale pouze z předem vyjmenovaných důvodů..... bohužel se turistika mezi těmito důvody nevyskytuje. Bavorsko umožňuje stále jen malý příhraniční styk občanů z obou stran hranice. Odjezd do lázní Bad Fussing v termínu 12. 6. 2021 je tedy stále nejistý, na situaci jsme se dotázali přímo zastoupení bavorské vlády v ČR. Čekáme na odpověď. Děkujeme!

 

12. 5. 2021

Od zítřejšího dne 13.5.2021 lze do Nemecka cestovat na dobu max. 24 hodin bez testu! Na otevření lázní Bad Fussing stále čekáme, čeká se na na méně než 100 pozitivně testovaných na 100 000 obyvatel.

 

Milí příznivci cestování,

s nadějí sledujeme postupné rozvolňování restrikcí a především podmínky pro výjezd a návrat našich občanů ze zahraničí zpět do ČR. Situace se denně vyvíjí a nezbývá než doufat, že nedojde k zásadní diskriminaci očkovaných a neočkovaných klientů nebo k povinnosti nákladného PCR testování po návratu z evropských zemí i z jednodenních nebo víkendových výletů.

První termíny zájezdů jsou otevřené od poloviny června, kdy doufejme, nebudou žádné zásadní překážky k cestování. O situaci Vás budeme informovat.

Těšíme se na Vás.

Vaše Hello Tour

8.5.2021

 

Vážení příznivci cestování,

děkujeme Vám všem, kdo jste nás v průběhu složitého roku podporovali a zachovali nám přízeň! Těšíme se na setkávání s Vámi, našimi milými klienty a mnohdy - za 10 let naší existence - už i přáteli. Těšíme se na spolupráci s našimi průvodci, kteří netrpělivě čekají na příznivější měsíce a také na setkání s našimi zahraničními partnery v destinacích, kam jsme byli zvyklí jezdit. V tuto chvíli jsou v prodeji výlety po Evropě od června 2021, kdy pevně doufáme, že nastane nadějnější doba pro obnovení cest za poznáním a zážitky.

Přejeme Vám hezké dny a na brzkou viděnou!

Vaše Hello Tour

Přihlaste se k odběru novinek