nalezeno 32 výsledků

Doporučujeme

Poslední šance

Jednodenní koupání u moře v Lido di Jesolo a večerní Benátky

28.06. - 30.06.2024 (0 nocí)
autobusem

Vydejte se na náš nejoblíbenější zájezd do italského letoviska Lido di Jesolo! Užijte si celodenního italského sluníčka a Jadranského moře. Budete mít dostatek času na odpočinek, vodní radovánky, prohlídku města, dobré italské jídlo v místních hospůdkách a nezapomeňte ani na pravé italské gelato. Večer Vás čeká plavba do centra Benátek a romantická procházka městem po nejznámějších památkách.

1 699 Kč za osobu

Benátky a plavba na ostrov barev Burano

05.07. - 07.07.2024 (0 nocí)
autobusem

Jeďte s námi na náš tradiční zájezd do italských Benátek a na barevný ostrov krajek Burano! Jako první se vydáte objevovat barevný ostrov Burano, který je proslulý svou ruční výrobou krajek. Poté lodí přejedete do samotných Benátek, kde uvidíte to nejzajímavější, co historie tomuto městu zanechala. Neminete slavný Dóžecí palác, náměstí sv. Marka ani nejfotografovanější most světa Ponte di Rialto.

1 799 Kč za osobu

Jednodenní koupání u moře v Lido di Jesolo

05.07. - 07.07.2024 (0 nocí)
autobusem

Vydejte se na náš nejoblíbenější zájezd do italského letoviska Lido di Jesolo! Užijte si celodenního italského sluníčka a Jadranského moře. Budete mít dostatek času na odpočinek, vodní radovánky, prohlídku města, dobré italské jídlo v místních hospůdkách a nezapomeňte ani na pravé italské gelato. Večer Vás čeká rušný život na promenádě v nádherném přímořském letovisku!

1 799 Kč za osobu

Jednodenní Drážďany na letní výprodeje ve všední den

12.07.2024 (0 nocí)
autobusem

Pojeďte s námi do Drážďan na letní výprodeje do slavných obchodních domů a center! Spojte příjemné s užitečným, projděte si historické město s plno významnými památkami a poté se oddejte tomu pravému nákupnímu šílenství na vyhlášené nákupní třídě Prager Strasse v obchodech Primark nebo Karstadt. Odpoledne budete mít možnost přejet do Elbepark centra, kde se nachází švédský nábytkářský dům IKEA.

649 Kč za osobu
Poslední šance

Jednodenní koupání u moře v Lido di Jesolo a večerní Benátky

12.07. - 14.07.2024 (0 nocí)
autobusem

Vydejte se na náš nejoblíbenější zájezd do italského letoviska Lido di Jesolo! Užijte si celodenního italského sluníčka a Jadranského moře. Budete mít dostatek času na odpočinek, vodní radovánky, prohlídku města, dobré italské jídlo v místních hospůdkách a nezapomeňte ani na pravé italské gelato. Večer Vás čeká plavba do centra Benátek a romantická procházka městem po nejznámějších památkách.

1 849 Kč za osobu
Poslední šance

Víkend v Paříži a zámek Versailles s královskými zahradami

12.07. - 15.07.2024 (1 noc)
autobusem

Nechte se unést ohromujícím zámkem Versailles a jeho rozsáhlou zahradou s desítkami fontán! Čeká vás návštěva zlatem se třpytících interiérů včetně slavného zrcadlového sálu, v zahradách vás nadchne vrcholná práce zahradních architektů. V Paříži vás čeká důkladná prohlídka města, chybět nebude ani romantická plavba a panoramatická vyhlídka.

4 640 Kč za osobu

Perly Solné komory: Hallstatt, Wolfgangsee a Schafberg - novinka

13.07.2024 (0 nocí)
autobusem

Čeká vás horský masív v rakouských Alpách Schafberg, dosahující výšky 1 782 m.n.m. Je známý svou historickou parní železnicí, zprovozněnou v roce 1893. Stoupání nabízí úchvatné výhledy na idylické jezero Wolfgangsee. Po návštěvě vrcholu navštívíte stejnojmenné městečko. Od jezera odjedete do dalšího skvostu Solné komory- Hallstattu, místa zapsaném na seznamu UNESCO. Historie místa sahá až do doby bronzové, což ho činí jedním z nejstarších obydlených míst ve střední Evropě.

1 599 Kč za osobu

Paříž s ohňostrojem na Den Bastily

13.07. - 15.07.2024 (0 nocí)
autobusem

Nechte se omámit nejromantičtějším městem lásky na státní svátek Francie - na Den Bastily. Během dne absolvujete okružní jízdu městem naším autobusem, populární plavbu po Seině i vyhlídku na Eiffelovu věž za východu slunce! Lákavé cukrárny s makronkami i luxusní ulice s nóbl módními obchody. To vše je symbolem Paříže! A na závěr zažijete nezapomenutelný večer na koncertu pod Eiffelovou věží a jedinečný ohňostroj, který se na věži koná jen jednou v roce právě v tento den.

2 999 Kč za osobu

ZOO Norimberk a delfinárium s prohlídkou města

18.07.2024 (0 nocí)
autobusem

Nadchněte děti výletem do jediného delfinária ve střední Evropě, navíc s možností komentované prohlídky historické části Norimberku. Kromě představení delfínů a lachtanů uvidíte v zoo i nezvyklé kapustňáky, neboli mořské krávy, i oblíbené lvy, žirafy či nosorožce. Zažít můžete i krmení ledních medvědů a tučňáků. Dokonalý program pro rodiny s dětmi!

949 Kč za osobu

Koupání v Jesolu, ostrov Burano a Benátky s ohňostrojem

18.07. - 21.07.2024 (1 noc)
autobusem

Vydejte se s námi do prosluněné Itálie – za koupáním do Lido di Jesolo i kulturou do Benátek! Navštivte moderní aquapark Caribe Bay, plný zábavných i adrenalinových atrakcí pro celou rodinu. Při relaxaci u Jaderského moře, na nádherné písečné pláži s pozvolným vstupem do moře, zapomenete na každodenní starosti. Druhý den zamíříte do Benátek a na ostrov barev Burano, kde uvidíte ty nejznámější památky. Večer vás čeká jedinečný ohňostroj na moři.

4 990 Kč za osobu

Starořímská Pula a jednodenní koupání u křišťálového moře v Rabacu

19.07. - 21.07.2024 (0 nocí)
autobusem

Objevte chorvatskou Istrii! Nejdříve navštívíme starořímské město Pula, kde vás čeká zachovalý amfiteátr, historické centrum s antickými památkami i největší istrijský trh s tradičními místními produkty olivovým olejem, medem nebo levandulí. Na odpoledne a večer se přesuneme do populárního luxusního letoviska Rabac, kde vás čeká křišťálově čisté moře s oblázkovými plážemi, nechybí tu ani restaurace, zmrzlinárny a bary.

2 799 Kč za osobu

Baltské Trojměstí - Gdaňsk, Sopoty a Gdyně

19.07. - 21.07.2024 (0 nocí)
autobusem

Navštivte perly Baltského pobřeží! V Sopotech se u secesního Grand Hotelu projdete po nejdelším dřevěném mole v Evropě, v Gdyni navštívíme přístav a prohlédneme slavné válečné lodě, v hanzovním městě Gdaňsku vám průvodce ukáže historické centrum s největším cihlovým kostelem na světě. Čas zbude i na nákupy a obhlídku výloh s jantarem. Zažijete den na pobřeží Baltu s nekonečnými písčitými plážemi!

2 999 Kč za osobu

Neuschwanstein a Linderhof - zámky šíleného krále

25.07.2024 (0 nocí)
autobusem

Navštivte slavné Ludvíkovy bavorské zámky! Na Neuschwansteinu vás čeká prohlídka honosných interiérů i Mariánský most, odkud si uděláte senzační fotografie zámku s panoramatem bavorské přírody. Rokokový zámeček Linderhof zase vyniká nádhernými zahradami s fontánami a Venušinou jeskyní s jezírkem a freskou. Vydejte se po stopách šíleného krále Ludvíka II. Bavorského!

1 599 Kč za osobu

Prodloužený den v Budapešti a termální lázně Széchenyi

27.07.2024 (0 nocí)
autobusem

Pojeďte s námi objevit hlavní město Maďarska Budapešť, které nabízí množství krásných památek, podmanivých výhledů, slavných lázní a také plno dobrého jídla. V rámci volného času můžete navštívit slavné Széchenyiho lázně. A na závěr programu si užijete vyhlídkovou plavbu po Dunaji, při které budete moci zblízka prozkoumat slavný Széchenyiho řetězový most.

1 699 Kč za osobu

Afrikárium a zoo Wroclaw

31.07.2024 (0 nocí)
autobusem

Vezměte děti do největší polské zoo ve Vratislavi! Zoo se rozhodla odlišit moderním afrikáriem, které v rozsáhlých expozicích simuluje podvodní ekosystém afrického kontinentu. Setkáme se s mořskými kravami, exotickými rybičkami i nilskými krokodýly. Nechybí ani zastřešený prales a tréninky oblíbených lachtanů.

999 Kč za osobu

Ostrov Rujána: písečné pláže, molo Sellin a plavba pod křídovými útesy /UNESCO/ - novinka

02.08. - 04.08.2024 (0 nocí)
autobusem

Zážitkový den s koupáním na Rujáně - na ostrově v Baltském moři s úžasnými křídovými útesy, bukovými lesy a nekonečnými písečnými plážemi v zelené krajině. Behem jednoho dne zažijete koupání - v případě zájmu i na nudistické pláži, ponorkou se můžete podívat pod hladinu moře, posedět můžete v historickém lázeňském Sellinnu, projdete se po ikonickém molu Seebrücke a jako hlavní bod programu vás čeká okružní plavba podél křídových bělostných útesů, zapsaných na seznamu UNESCO. Největší z nich – Konigsstuhl - má výšku 118 metrů!

2 399 Kč za osobu

Visutý most na hoře Titlis, andělský Engelberg a historický Luzern

02.08. - 04.08.2024 (0 nocí)
autobusem

Vyzkoušejte rotační lanovku Titlis Rotair, na jejímž konci Vás čeká vrchol hory Titlis s visutým mostem vysoko nad propastí! Vyzkoušet můžete i snowpark, kde jsou sáňky nahrazeny nafukovacími kruhy. V městečku Engelberg pak můžete navštívit třeba klášterní sýrárnu. Na závěr dne navštívíme historický Lucern se slavným dřevěným mostem.

2 699 Kč za osobu

Norimberk - metropole Franků mnoha tváří

03.08.2024 (0 nocí)
autobusem

Vydejte se s Hello Tour do nádherného hrázděného Norimberku, slavné metropole Francké říše, rodiště nejslavnějšího německého malíře Albrechta Dürera i stranických sjezdů nacistů. Během prohlídky uvidíte majestátní Císařský hrad, slavný orloj s Karlem IV., Starou radnici, anebo hrázděný dům geniálního rytce a malíře Albrechta Dürera. Obdivovat budete Schöner Brunnen, stejně jako špitál sv. Ducha z mostu přes řeku Pegnitz. Pro děti doporučujeme nádherné Muzeum hraček.

999 Kč za osobu

Jednodenní koupání v Rimini a historické San Marino

09.08. - 11.08.2024 (0 nocí)
autobusem

Spojte příjemné s užitečným a vydejte se na zájezd do Itálie! Jako první navštívíte jeden z nejmenších států Evropy San Marino. Zde budete moci obdivovat pevnosti La Guaita, La Cesta a Il Montale, které jsou ve státním znaku. V místních obchůdcích si můžete nakoupit originální suvenýry. Poté přejedete do nedalekého Rimini, kde si užijte volný čas na písečné pláži sluněním nebo ve vlnách moře!

2 999 Kč za osobu

Vídeň a mořský svět s vyhlídkou Haus des Meeres

15.08.2024 (0 nocí)
autobusem

Na tomto zájezdu nezáleží zda jste malí čí velcí. Pokud se rádi kocháte pohledem na proplouvající rybky, budete nadšení! Vydejte se do překrásného akvária, rozléhajícího se po 12 patrech, které bylo vystavěno v bývalé dělostřelecké věži. Projděte se džunglí, nebo proskleným tunelem, ze kterého můžete pozorovat žraloky a další mořské živočichy. Prozkoumáte i historické centrum Vídně a zbyde čas i na nákupy!

999 Kč za osobu

Benátky a plavba na ostrov barev Burano

16.08. - 18.08.2024 (0 nocí)
autobusem

Jeďte s námi na náš tradiční zájezd do italských Benátek a na barevný ostrov krajek Burano! Jako první se vydáte objevovat barevný ostrov Burano, který je proslulý svou ruční výrobou krajek. Poté lodí přejedete do samotných Benátek, kde uvidíte to nejzajímavější, co historie tomuto městu zanechala. Neminete slavný Dóžecí palác, náměstí sv. Marka ani nejfotografovanější most světa Ponte di Rialto.

1 799 Kč za osobu

Cesta do nebe - hora Mont Blanc, Chamonix a Ženeva

16.08. - 18.08.2024 (0 nocí)
autobusem

Nechte se unést nádherou Savojských Alp a výhledem na horu Mont Blanc! Hned ráno přijedete do Chamonix, kde se necháte vyvést nejvýjimečnější lanovkou Téléphérique de l' Aiguille du Midi na stejnojmenný vrchol. Odpoledne vás pozveme na největší ledovec Francie Mer de Glace. Dostatek času budete mít jak na vyhlídku, tak na procházku samotným Chamonix. V pozdních odpoledních hodinách se přesunete do multikulturní Ženevy k jezeru s vodotryskem a do centra města.

2 899 Kč za osobu

Perly Solné komory: Hallstatt, Wolfgangsee a Schafberg - novinka

17.08.2024 (0 nocí)
autobusem

Čeká vás horský masív v rakouských Alpách Schafberg, dosahující výšky 1 782 m.n.m. Je známý svou historickou parní železnicí, zprovozněnou v roce 1893. Stoupání nabízí úchvatné výhledy na idylické jezero Wolfgangsee. Po návštěvě vrcholu navštívíte stejnojmenné městečko. Od jezera odjedete do dalšího skvostu Solné komory- Hallstattu, místa zapsaném na seznamu UNESCO. Historie místa sahá až do doby bronzové, což ho činí jedním z nejstarších obydlených míst ve střední Evropě.

1 599 Kč za osobu

Baltské Trojměstí - Gdaňsk, Sopoty a Gdyně s koupáním na Baltu - novinka

22.08. - 25.08.2024 (1 noc)
autobusem

Navštivte perly Baltského pobřeží! V Sopotech se u secesního Grand Hotelu projdete po nejdelším dřevěném mole v Evropě, v Gdyni navštívíme přístav a prohlédneme slavné válečné lodě, v hanzovním městě Gdaňsku vám průvodce ukáže historické centrum s největším cihlovým kostelem na světě. Čas zbude i na nákupy a obhlídku výloh s jantarem. Zažijete den na pobřeží Baltu s nekonečnými písčitými plážemi!

4 990 Kč za osobu

Paříž II: kopec Montmartre, voskové figuríny, parfémy a Eiffelovka z paluby lodi - novinka

23.08. - 25.08.2024 (0 nocí)
autobusem

Zažijte Paříž během jednoho dne! Den zahájíte okružní jízdou autobusem po nejzajímavějších památkách včetně Eiffelovy věže. Poté odjedete na slavný kopec Montmartre, kde s průvodcem navštívíte bílou baziliku Sacré-Coeur, náměstíčko umělců, vinice i místní hřbitov. V centru pak můžete navštívit palác Grévin s voskovými figurínami, originální francouzskou výrobnu parfémů a pobyt zakončíte plavbou po Seině.

2 999 Kč za osobu

Jednodenní Vídeň - po stopách Habsburků

29.08.2024 (0 nocí)
autobusem

Vydejte se s námi po stopách Habsburků do hlavního města Rakouska! Prvním bodem programu bude návštěva zámku Schönbrunn, kde se budete moci nechat okouzlit honosným interiérem barokního zámku. Poté se přesunete do centra Vídně, kde můžete obdivovat císařský palác Hofburg, Španělskou dvorní jízdárnu, monumentální katedrálu sv. Štěpána nebo císařskou hrobku.

999 Kč za osobu

Vysokohorská zážitková jízda ke Grossglockneru

07.09.2024 (0 nocí)
autobusem

Poznejte s námi krásy rakouského Národního parku Vysoké Taury! Překrásné vyhlídky na majestátní, nejvyšší horu Rakouska Großglockner, na zasněžené vrcholky okolních velikánů i rozmanité přírodní scenérie Vám takřka vyrazí dech. Lanovkou sjeďte z vyhlídky France Josefa a projděte se po ledovci Pasterzenkees. Nad vyhlídkovou plošinou se zahleďte nejmodernějšími optickými přístroji do krajiny plné vysokých hor a ledovců.

1 999 Kč za osobu

Paříž - to nejlepší v jednom dni

13.09. - 15.09.2024 (0 nocí)
autobusem

Nechte se omámit městem lásky za jediný den! Romantická plavba po Seině i vyhlídka na Eiffelovu věž za východu slunce! Procházka pod Eiffelovou věží i pyramida Muzea Louvre. Lákavé cukrárny s makronkami i luxusní ulice s nóbl módními obchody. To vše je symbolem Paříže! Náš autobus vás navíc vezme na okružní jízdu místy, která byste jinak minuli.

2 999 Kč za osobu

Pohodové Holandsko: Ovocné korzo /UNESCO/, sýrové trhy Alkmaar, Amsterdam a Zanse Schans

19.09. - 22.09.2024 (1 noc)
autobusem

Přidejte se k nám na nezapomenutelnou cestu do malebného Nizozemska! Čeká vás kouzelná architektura měst, kanály s loděmi, originální sýry, dřeváky a v tento termín především nejúžasnější večerní průvod nasvícených alegorických ovocných vozů Fruitcorso, chráněný seznamem UNESCO. Dále navštívíte originální sýrové trhy v Alkmaaru, Amsterdam a populární historickou vesnici Zanse Schans s větrnými mlýny.

5 799 Kč za osobu

Luxusní termální pobyt s polopenzí v půvabném Slovinsku - novinka

26.09. - 29.09.2024 (3 noci)
autobusem

Navštivte s námi jedinečné termální lázně ve Slovinsku! V Moravských Toplicích v nádherném luxusním hotelu Vivat **** na vás čeká relaxace a odpočinek a také světový unikát: černá termální voda s blahodárnými účinky na vaše zdraví, která vyvěrá z hloubky 1250 metrů a existuje pouze tady. Užijete si bazény s léčivou vodou, sauny, kulinářské zážitky místní kuchyně a nádhernou přírodu. A pokud jste milovníkem orchidejí, máte se na našem pobytu na co těšit!

7 990 Kč za osobu
Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.