Nalezeno 6 výsledků

Doporučujeme

Adventní Drážďany a nákupy na Black Friday

27.11.2020 (1 den)
autobusem

Nechte se nalákat neodolatelnými slevovými nabídky obchodního centra Altmarkt nebo obchody na oblíbené nákupní třídě Prager Strasse! Zastavíme se i v Elbeparku, kde si výhodně můžete nakoupit potraviny či navštívit dům nábytku Höffner. V Drážďanech vás navíc čekají populární vánoční trhy na náměstí Altmarkt!

449 Kč za osobu

Krušnohorské Vánoce v Annabergu a na zámku Schwarzenberg

05.12.2020 (1 den)
autobusem

Vydejte se do Krušných hor za pravými německými Vánocemi! Právě zde se vyrábějí dřevěné pyramidy a svícny, které Němci umisťují do svých oken. Malebný trh na barokním náměstí, dřevěný betlém v životní velikosti či Muzeum Vánoc zaměřené na řezbářství nikde jinde než v Annabergu nenajdete! Navíc navštívíme i zámecké trhy v městečku Schwarzenberg.

699 Kč za osobu

Silvestr ve Vídni - silvestrovské slavnosti

31.12.2020 - 01.01.2021 (1 noc)
autobusem

Přivítejte nový rok u našich sousedů v Rakousku! Nejprve se podíváte na zámek Schönbrunn, projdete si místní novoroční trhy a zahřejete první svařákem dne. Poté přejedete do centra Vídně obdivovat místní památky a večer se připravte na netradiční oslavu. Vydejte se na tzv. Silvestrovskou trasu plnou hudby a dobrého jídla. Zažijte jedinečný Silvestr v ulicích Vídně!

949 Kč za osobu

Krajina zrozená z moře - NP Stolové hory a Kudowa Zdroj

08.05.2021 (1 den)
autobusem

Objevte krásy Polska! V lázeňském městečku Kudowa Zdrój vás čekají historické kolonády, pitný minerální pramen, lákavé lázeňské cukrárny i tržnice oblíbená pro výhodné nákupy. Pak se vydáme do národního parku, kde skrze zajímavé skalnaté útvary a nedotčenou přírodu vystoupáme až na vrchol stolového hory, která nás odmění panoramatickými výhledy.

699 Kč za osobu
Super last minute

Cesta do nebe - hora Mont Blanc, Chamonix a Ženeva

21.05. - 23.05.2021 (2 noci)
autobusem

Nechte se unést nádherou Savojských Alp a výhledem na horu Mont Blanc! Hned ráno přijedete do Chamonix, kde se necháte vyvést nejvýjimečnější lanovkou Téléphérique de l' Aiguille du Midi na stejnojmenný vrchol. Odpoledne vás pozveme na největší ledovec Francie Mer de Glace. Dostatek času budete mít jak na vyhlídku, tak poté dole i na procházku samotným Chamonix. V odpoledních hodinách se poté přesunete do multikulturní Ženevy.

2 149 Kč za osobu
Super last minute

Termální lázně Hévíz - jednodenní relaxace

17.07.2021 (1 den)
autobusem

Odpočiňte si v největším evropském termálním jezeru Hévíz! Kromě hřejivého koupání mezi lekníny se můžete podívat i do samotného městečka a třeba nakoupit tradiční maďarské pochutiny. Zastavíme se také v historickém městě Keszthely na břehu Balatonu, kde se můžete projít romantickým parkem monumentálního zámku.

1 399 Kč za osobu
Přihlaste se k odběru novinek