Nalezeno 6 výsledků

Doporučujeme

Pasov a unikátní Stezka v korunách stromů

29.08.2020 (1 den)
autobusem

Objevte s naším zájezdem do Bavorska unikátní stezku v korunách stromů! Budete se procházet ve výškách o 8 do 25 metrů, a přitom obdivujte nádhernou okolní krajinu, a dokonce i Alpy na obzoru. Poté přejedete do nedalekého Pasova, které je označováno jako město tří řek. Nachází se zde jedinečný soutok řek Dunaj, Inn a Ilz. Zároveň si projdete i největší zajímavosti města.

699 Kč za osobu

Cesta do nebe - hora Mont Blanc, Chamonix a Ženeva

11.09. - 13.09.2020 (2 noci)
autobusem

Nechte se unést nádherou Savojských Alp a výhledem na horu Mont Blanc! Hned ráno přijedete do Chamonix, kde se necháte vyvést nejvýjimečnější lanovkou Téléphérique de l' Aiguille du Midi na stejnojmenný vrchol. Dostatek času budete mít jak na vyhlídku, tak poté dole i na procházku samotným Chamonix. V odpoledních hodinách se poté přesunete do multikulturní Ženevy.

1 999 Kč za osobu

Paříž - to nejlepší v jednom dni

18.09. - 20.09.2020 (2 noci)
autobusem

Nechte se omámit městem lásky za jediný den! Romantická plavba po Seině i vyhlídka na Eiffelovu věž za východu slunce! Procházka pod Eiffelovou věží i pyramida Muzea Louvre. Lákavé cukrárny s makronkami i luxusní ulice s nóbl módními obchody. To vše je symbolem Paříže! Náš autobus vás navíc vezme na okružní jízdu místy, která byste jinak minuli.

1 899 Kč za osobu

Prodloužený víkend v Rabacu v hotelu s polopenzí

18.09. - 23.09.2020 (5 nocí)
autobusem

Chcete si na sklonku léta užít sluníčka, klidných pláží a úchvatných výhledů na Istrii? Pojeďte s naší CK objevit krásy istrijského letoviska Rabac, jenž se pyšní oblázkovými plážemi označenými modrou vlajkou vysokého standartu. A pokud vás válení na pláži unaví, můžete se vydat prozkoumat historická města Labin nebo Pulu, která je známá především se svých dochovaným amfiteátrem.

5 790 Kč za osobu

Miláno - památky, umění i nákupy italské módy

02.10. - 04.10.2020 (2 noci)
autobusem

Ve městě módy Miláně vás čeká nádherná architektura, vynikající italská kuchyně a samozřejmě ideální nákupní možnosti. Průvodce vám ukáže pátou největší katedrálu světa, slavnou nákupní pasáž s prosklenou kupolí i hrad Castello Sforzesco. Lákat vás budou místní cukrárny s výtečnou zmrzlinou a dezerty, pro parmazán si zajděte do místních potravin.

1 949 Kč za osobu

Termální lázně Bad Füssing - jednodenní relaxace

03.10.2020 (1 den)
autobusem

Odpočiňte si v horkém pramenu největších termálních lázní v Evropě! Vyberete si ze tří lázeňských komplexů Therme Eins, Europatherme nebo Johannesbad. Zrelaxujete se v bazénech s horkou vodou o teplotě 30 - 42°C, stačí si vybrat, který právě vám nejvíce vyhovuje. Vyzkoušet můžete i stylový moderní saunový svět se saunovými rituály.

699 Kč za osobu
Přihlaste se k odběru novinek