Nalezeno 6 výsledků

Doporučujeme

Pasov a unikátní Stezka v korunách stromů

29.08.2020 (1 den)
autobusem

Objevte s naším zájezdem do Bavorska unikátní stezku v korunách stromů! Budete se procházet ve výškách o 8 do 25 metrů, a přitom obdivujte nádhernou okolní krajinu, a dokonce i Alpy na obzoru. Poté přejedete do nedalekého Pasova, které je označováno jako město tří řek. Nachází se zde jedinečný soutok řek Dunaj, Inn a Ilz. Zároveň si projdete i největší zajímavosti města.

699 Kč za osobu

Jednodenní Budapešť a termální lázně Széchenyi

29.08. - 31.08.2020 (2 noci)
autobusem

Pojeďte s námi objevit hlavní město Maďarska Budapešť, které nabízí množství krásných památek, podmanivých výhledů, slavných lázní a také plno dobrého jídla. V rámci volného času můžete navštívit slavné Széchenyiho lázně. A na závěr programu si užijete vyhlídkovou plavbu po Dunaji, při které budete moci zblízka prozkoumat slavný Széchenyiho řetězový most.

1 199 Kč za osobu

Cesta do nebe - hora Mont Blanc, Chamonix a Ženeva

11.09. - 13.09.2020 (2 noci)
autobusem

Nechte se unést nádherou Savojských Alp a výhledem na horu Mont Blanc! Hned ráno přijedete do Chamonix, kde se necháte vyvést nejvýjimečnější lanovkou Téléphérique de l' Aiguille du Midi na stejnojmenný vrchol. Dostatek času budete mít jak na vyhlídku, tak poté dole i na procházku samotným Chamonix. V odpoledních hodinách se poté přesunete do multikulturní Ženevy.

1 999 Kč za osobu

Prodloužený víkend v Rabacu v hotelu s polopenzí

18.09. - 23.09.2020 (5 nocí)
autobusem

Chcete si na sklonku léta užít sluníčka, klidných pláží a úchvatných výhledů na Istrii? Pojeďte s naší CK objevit krásy istrijského letoviska Rabac, jenž se pyšní oblázkovými plážemi označenými modrou vlajkou vysokého standartu. A pokud vás válení na pláži unaví, můžete se vydat prozkoumat historická města Labin nebo Pulu, která je známá především se svých dochovaným amfiteátrem.

5 790 Kč za osobu

Amsterdam, ochutnávka sýrů a malebný přístav Volendam

25.09. - 27.09.2020 (2 noci)
autobusem

Ochutnejte pravé Holandsko! V sýrárně budete pozváni na bezplatnou degustaci výborných sýrů a místní tesař vám předvede tradiční výrobu dřeváků. Na skok se zastavíme i v přístavu Volendam a projdeme se po přímořské promenádě. Zbytek dne strávíte s průvodcem v pulzujícím Amsterdamu, kde vrcholem programu bude vyhlídková plavba spletitými kanály.

1 849 Kč za osobu

Termální lázně Bad Füssing - jednodenní relaxace

03.10.2020 (1 den)
autobusem

Odpočiňte si v horkém pramenu největších termálních lázní v Evropě! Vyberete si ze tří lázeňských komplexů Therme Eins, Europatherme nebo Johannesbad. Zrelaxujete se v bazénech s horkou vodou o teplotě 30 - 42°C, stačí si vybrat, který právě vám nejvíce vyhovuje. Vyzkoušet můžete i stylový moderní saunový svět se saunovými rituály.

699 Kč za osobu
Přihlaste se k odběru novinek