Nalezeno 9 výsledků

Doporučujeme

Vánoční trhy v Drážďanech v klidu všedního dne

09.12.2022 (1 den)
autobusem

Populární vánoční trhy v Drážďanech si užijte v klidu všedního dne, bez davů a shonu. Kromě hlavního trhu na náměstí Altmarkt vás čeká i netradiční středověký trh na nádvoří Stallhof. Ochutnat můžete třeba německou vánoční vánočku zvanou štola anebo se vydejte na vyhlídku na kostele Frauenkirche. Na nákupy vyražte na nákupní třídu Prager Strasse.

549 Kč za osobu

Advent v Annabergu a řezbářský Seiffen s Bergparade

10.12.2022 (1 den)
autobusem

Objevte s námi zajímavá místa Krušnohoří. Hornické město Annaberg se po adventní čas mění v romantické město Vánoc. Malebné trhy v Seiffenu - městečku proslaveném řezbářstvím a ruční výrobou vánočních pyramid a hraček. Uvidíte i kostel sv. Marie vyřezávaným betlémem v životní velikosti a mnoho dalšího!

749 Kč za osobu

Adventní Budapešť a lázně Szechényi

10.12. - 11.12.2022 (1 noc)
autobusem

Pojeďte s námi objevit hlavní město Maďarska Budapešť v době adventu! Svým návštěvníkům nabízí množství slavných památek, podmanivé výhledy z Budských kopců, slavné termální lázně a také plno dobrého jídla. V rámci volného času můžete navštívit vyhledávané secesní Széchenyiho lázně, užijete si vyhlídkovou plavbu po Dunaji, ale především budete degustovat maďarské speciality na vánočním trhu a nakoupit si můžete originální dárky pro své blízké.

3 290 Kč za osobu

Vánoční Paříž - adventní romantika pod Eiffelovou věží

16.12. - 18.12.2022 (1 den)
autobusem

Zažijte neopakovatelnou atmosféru vánoční Paříže! Adventní trhy pod Eiffelovou věží, kluziště na samotné věži, nádherně nasvětlená třída Champs Elysées a nejslavnější obchodní dům LaFayette! Navíc si užijete plavbu krytou výletní lodí po řece Seině s neopakovatelnými výhledy na Eiffelovu věž. Jako bonus vás čeká okružní jízda naším autobusem.

2 749 Kč za osobu

Vánoční Drážďany a kouzelná zahrada na zámku Pillnitz

17.12.2022 (1 den)
autobusem

Vydejte se do Drážďan na slavný vánoční trh Striezelmarkt, ochutnejte místní pochutinu štolu a oblíbené jsou i nákupy na pěší zóně Prager Strasse. Před setměním přejedeme k zámku Pillnitz, jehož královské zahrady jsou o adventu proměněny ve vánoční pohádku. Čeká vás zajímavé nasvícené zámku i místní přírody a neobvyklé světelné instalace s vánočním duchem.

699 Kč za osobu

Termální lázně Bad Füssing a vánoční trhy v Pasově

17.12.2022 (1 den)
autobusem

Zahřejte se v horkých termálních bazénech největších lázní v Evropě a zároveň poznejte historické město Pasov a vyzkoušejte jeho tradiční vánoční trh! Ideální jednodenní zájezd pro adventní období, který potěší milovníky termální relaxace. V Pasově je navíc možnost výhodných nákupů v místní nákupní galerii.

849 Kč za osobu

Silvestr v Paříži – romantická oslava nového roku

30.12.2022 - 01.01.2023 (1 den)
autobusem

Zažijte oslavy v ulicích francouzské metropole a nenechte si ujít ohňostroj na Champs-Elysées. Jako první vás čeká komentovaná okružní jízda městem, poté se vydáte do ulic na prohlídku s průvodcem a odpoledne v rámci volného času můžete navštívit vrchol Eiffelovi věže. Třešničkou na závěr je plavba po řece Seině a následně volný silvestrovský program v ulicích pulzujícího města.

3 099 Kč za osobu

Rozkvetlá kamélie na zámku Pillnitz a barokní Drážďany

25.03.2023 (1 den)
autobusem

Nechte se nalákat překrásně rozkvetlými zahradami zámku Pillnitz! Užijte si podívanou na rozkvetlé kamélie, které Vám svou plnou krásu ukáží pouze na pár dní v roce! Další zastávkou budou Drážďany, kde se můžete zúčastnit prohlídky historického centra s průvodcem. Drážďany navíc nabízejí skvělé nákupní možnosti.

749 Kč za osobu

Velikonoční Keukenhof, Amsterdam i ochutnávka holandských sýrů

07.04. - 09.04.2023 (1 den)
autobusem

Pojeďte s námi obdivovat slavné květinové zahrady v nejkrásnějším období! Právě prvním bodem bude květinový park Keukenhof, kde můžete obdivovat rozkvetlé lány tulipánů. Následovat bude přejezd od Volendamu na ochutnávku sýrů a v odpoledni se vydáme do centra hlavního města Amsterdamu, kde si užijeme komentovanou procházku s průvodcem.

2 990 Kč za osobu
Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.