CK Hello Tour

Paříž a Monetovy zahrady

Francie - Paříž a okolí - Paříž, Giverny

Cena za osobu od:
3 290 Kč

Doprava

Autobus

Délka zájezdu

4 dny, 1 noc

Strava

Bez stravy

Sleva

-

18 %

Termín

14.06. (Čt) - 17.06. (Ne) 2018

Zobrazit další termíny

Program

Odjezd a nástupní místa:

 

16:30 - ulice Na Florenci, Praha 1.

17:00 - Beroun, čerpací stanice OMW - centrum (směr Plzeň)

18:00 - Plzeň, zastávka MHD u OC Olympia Černice

19:00 - Rozvadov, McDonald Svatá Kateřina

 

Program zájezdu:

 

1. den

 

V 16:30 hodin odjezd z Prahy a dalších nástupních míst do Francie, noční přejezd přes Německo.

 

 

2. den

 

Po příjezdu do Paříže následuje komentovaná okružní jízda centrem s výkladem. Okružní jízda bude závislá na čase příjezdu a také na nepředvídatelné dopravní situaci v centru města. Trasa vede přes náměstí Bastily, třídu Rivoli, okolo paláce Louvre na náměstí Place de la Concorde. Odtud pak okolo kostela la Madeleine k Opeře Garnier a zpět na Concorde. Poté pojedete po třídě Champs-Élysées až k Vítěznému oblouku, kde bude pauza na fotografování. Poté pojedeme na Trocadero nad Eiffelovu věží, kde je čas pro fotografování 30 minut. Okružní cesta je zakončena u věže Montparnasse - mrakodrap vysoký 212 metrů je budovou, která vyčnívá nad městem a je z ní nádherný výhled po Paříži včetně pohledu na Eiffelovu věž.  Zájemce výtah zaveze do 59. patra a pak můžete z otevřené střešní terasy obdivovat Paříž.

 

Od věže začne po cca hodinové návštěvě vyhlídky procházka s průvodcem. Čas prohlídky je cca 4 hodiny. Berte prosím v úvahu, že program může pozměnit špatné počasí a zdatnost skupiny – může proto být upraven operativně na místě.

 

Trasa vede okolo hřbitova Montparnasse do Lucemburských zahrad, kde je krátké volno k prohlídce. Poté pokračujeme okolo Sorbonny do Latinské čtvrti, je to ideální místo na oběd nebo občerstvení. Další zastávkou je slavný chrám Notre Dame, Justiční palác a královský Louvre se slavnou pyramidou. Zde bude tour s průvodcem ukončena.

 

Následuje individuální volno až do odjezdu skupiny na hotel. Čas bude upřesněn přímo v Paříži v závislosti na možnostech bezpečnostní pauzy a zákonného odpočinku řidičů. Sraz je opět na náměstí Concorde.

 

3. den

 

Ráno odjedeme do městečka Giverny. V tomto městě žil a tvořil slavný impresionistický malíř Claude Monet.  Sám zde koupil dům s pozemkem a vysázel zde zahradu plnou barevných květů a krásných keřů. Postupně zahradu rozšiřoval v japonském stylu, známý je japonský most nad potokem s lekníny. Právě lekníny patří mezi Monetovy nejoblíbenější a nejznámější motivy. Prohlédnete si zde nejen zahrady, ale i dům, ve kterém Monet žil se svou rodinou a kde také vznikala jeho mistrovská díla.

 

Poté odjedeme do centra Paříže, s průvodcem se pak vydáte okolo Eiffelovy věže k Invalidovně a na náměstí Concorde. Zájemci se mohou vypravit metrem do umělecké čtvrti Montmartre.

 

Poté bude následovat osobní volno a v pozdních večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

 

Účast na programu s průvodcem je nepovinná, individuální návštěvníky Paříže prosíme o včasný příchod na odjezdové místo!

 

4. den 

 

V odpoledních hodinách (okolo 15:00) návrat do ČR.

 

Ubytování

Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje v hotelu Premiere Classe**. Jednolůžkový pokoj za příplatek 500,- Kč.

Stravování

Bez stravy. Za příplatek cca 5 EUR možnost dokoupení kontinentální snídaně na místě (teplé nápoje, džus, pečivo, máslo, džem, jogurt).

Cena zahrnuje
  • autobusovou dopravu
  • průvodce CK po celou dobu zájezdu
  • 1x nocleh ve dvou nebo třílůžkových pokojích v hotelu Premiere Classe**
  • pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
  • vstupné do objektů (orientační vstupné - Monetovy zahrady 8 EUR, Eiffelova věž 17 EUR, plavba lodí po Seině 13 EUR, mrakodrap Montparnasse 16 EUR, Louvre 14 EUR ). Doporučené kapesné minimálně 70 EUR.
  • jízdné na metro (cca 4 EUR) v případě zájmu o návštěvu čtvrti Montmartre
  • cestovní pojištění
Exception of type 'System.OutOfMemoryException' was thrown. at anchoice.prices.listPrices(String sess, String hotelID, String priceID, String checkin, String checkout, String start, String lm, String fm, String doprava, String misto, String strava, String linktype, String vbmisto, String selDateFrom, String selDateTo, String dayssel, String pricefrom, String monthsel, Boolean groupprices, String sort, Int32 perpage, String filter_trip_from, String filter_trip_to, Boolean linkToHotelDetail) in D:\Anchoice\Applications\anchoice2.0\App_Code\prices.vb:line 671
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající ck: CK Hello Tour - FliCom Travel s.r.o. IČO: 24287393
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...