CK Hello Tour

Paříž a Monetovy zahrady

Francie - Paříž a okolí - Paříž

Cena za osobu od:
3 290 Kč

Doprava

Autobus

Délka zájezdu

4 dny, 1 noc

Strava

Bez stravy

Sleva

-

18 %

Termín

19.07. (Čt) - 22.07. (Ne) 2018

Zobrazit další termíny

Program

Odjezd a nástupní místa:

 

16:30 - ulice Na Florenci, Praha 1.

17:00 - Beroun, čerpací stanice OMW - centrum (směr Plzeň)

18:00 - Plzeň, zastávka MHD u OC Olympia Černice

19:00 - Rozvadov, McDonald Svatá Kateřina

 

Program zájezdu:

 

1. den

 

V 16:30 hodin odjezd z Prahy a dalších nástupních míst do Francie, noční přejezd přes Německo.

 

 

2. den

 

Po příjezdu do Paříže následuje komentovaná okružní jízda centrem s výkladem. Okružní jízda bude závislá na čase příjezdu a také na nepředvídatelné dopravní situaci v centru města. Trasa vede přes náměstí Bastily, třídu Rivoli, okolo paláce Louvre na náměstí Place de la Concorde. Odtud pak okolo kostela la Madeleine k Opeře Garnier a zpět na Concorde. Poté pojedete po třídě Champs-Élysées až k Vítěznému oblouku, kde bude pauza na fotografování. Poté pojedeme na Trocadero nad Eiffelovu věží, kde je čas pro fotografování 30 minut. Okružní cesta je zakončena u věže Montparnasse - mrakodrap vysoký 212 metrů je budovou, která vyčnívá nad městem a je z ní nádherný výhled po Paříži včetně pohledu na Eiffelovu věž.  Zájemce výtah zaveze do 59. patra a pak můžete z otevřené střešní terasy obdivovat Paříž.

 

Od věže začne po cca hodinové návštěvě vyhlídky procházka s průvodcem. Čas prohlídky je cca 4 hodiny. Berte prosím v úvahu, že program může pozměnit špatné počasí a zdatnost skupiny – může proto být upraven operativně na místě.

 

Trasa vede okolo hřbitova Montparnasse do Lucemburských zahrad, kde je krátké volno k prohlídce. Poté pokračujeme okolo Sorbonny do Latinské čtvrti, je to ideální místo na oběd nebo občerstvení. Další zastávkou je slavný chrám Notre Dame, Justiční palác a královský Louvre se slavnou pyramidou. Zde bude tour s průvodcem ukončena.

 

Následuje individuální volno až do odjezdu skupiny na hotel. Čas bude upřesněn přímo v Paříži v závislosti na možnostech bezpečnostní pauzy a zákonného odpočinku řidičů. Sraz je opět na náměstí Concorde.

 

3. den

 

Ráno odjedeme do městečka Giverny. V tomto městě žil a tvořil slavný impresionistický malíř Claude Monet.  Sám zde koupil dům s pozemkem a vysázel zde zahradu plnou barevných květů a krásných keřů. Postupně zahradu rozšiřoval v japonském stylu, známý je japonský most nad potokem s lekníny. Právě lekníny patří mezi Monetovy nejoblíbenější a nejznámější motivy. Prohlédnete si zde nejen zahrady, ale i dům, ve kterém Monet žil se svou rodinou a kde také vznikala jeho mistrovská díla.

 

Poté odjedeme do centra Paříže, s průvodcem se pak vydáte okolo Eiffelovy věže k Invalidovně a na náměstí Concorde. Zájemci se mohou vypravit metrem do umělecké čtvrti Montmartre.

 

Poté bude následovat osobní volno a v pozdních večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

 

Účast na programu s průvodcem je nepovinná, individuální návštěvníky Paříže prosíme o včasný příchod na odjezdové místo!

 

4. den 

 

V odpoledních hodinách (okolo 15:00) návrat do ČR.

 

Ubytování

Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje v hotelu Premiere Classe**. Jednolůžkový pokoj za příplatek 500,- Kč.

Stravování

Bez stravy. Za příplatek cca 5 EUR možnost dokoupení kontinentální snídaně na místě (teplé nápoje, džus, pečivo, máslo, džem, jogurt).

Cena zahrnuje
  • autobusovou dopravu
  • průvodce CK po celou dobu zájezdu
  • 1x nocleh ve dvou nebo třílůžkových pokojích v hotelu Premiere Classe**
  • pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
  • vstupné do objektů (orientační vstupné - Monetovy zahrady 8 EUR, Eiffelova věž 17 EUR, plavba lodí po Seině 13 EUR, mrakodrap Montparnasse 16 EUR, Louvre 14 EUR ). Doporučené kapesné minimálně 70 EUR.
  • jízdné na metro (cca 4 EUR) v případě zájmu o návštěvu čtvrti Montmartre
  • cestovní pojištění
19.07. (Čt) - 22.07. (Ne) 2018 - 2 dny, 1 nocStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dvoulůžkový / třílůžkový pokoj další typy pokojů
Bez stravy
Autobus/Praha
-18%3 290 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající ck: CK Hello Tour - FliCom Travel s.r.o. IČO: 24287393
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...