CK Hello Tour

Silvestr v Paříži s noclehem

Francie - Paříž a okolí - Paříž

Cena za osobu od:
2 999 Kč

Doprava

Autobus

Délka zájezdu

4 dny, 3 noci

Strava

Snídaně

Sleva

-

19 %

Termín

29.12. (So) - 01.01. (Út) 2019

Zobrazit další termíny

Program

Odjezd a nástupní místa:

 

16:30 - ulice Na Florenci, Praha 1.

17:00 - Beroun, čerpací stanice OMW - centrum (směr Plzeň)

18:00 - Plzeň, zastávka MHD u OC Olympia Černice

19:00 - Rozvadov, McDonald Svatá Kateřina

 

Program zájezdu:

 

1. den

 

V 16:30 hodin odjezd z Prahy a dalších nástupních míst do Francie, noční přejezd přes Německo.

 

 

2. den

 

Po příjezdu do Paříže následuje komentovaná okružní jízda centrem s výkladem. Okružní jízda bude závislá na čase příjezdu a také na nepředvídatelné dopravní situaci v centru města. Trasa vede přes náměstí Bastily, třídu Rivoli, okolo paláce Louvre na náměstí Place de la Concorde. Odtud pak okolo kostela la Madeleine k Opeře Garnier a zpět na Concorde. Poté pojedete po třídě Champs-Élysées až k Vítěznému oblouku, kde bude pauza na fotografování. Poté pojedeme na Trocadero nad Eiffelovu věží, kde je čas pro fotografování 30 minut. Okružní cesta je zakončena u věže Montparnasse - mrakodrap vysoký 212 metrů je budovou, která vyčnívá nad městem a je z ní nádherný výhled po Paříži včetně pohledu na Eiffelovu věž.  Zájemce výtah zaveze do 59. patra a pak můžete z otevřené střešní terasy obdivovat Paříž.

 

Od věže začne po cca hodinové návštěvě vyhlídky procházka s průvodcem. Čas prohlídky je cca 4 hodiny. Berte prosím v úvahu, že program může pozměnit špatné počasí a zdatnost skupiny – může proto být upraven operativně na místě.

 

Trasa vede okolo hřbitova Montparnasse do Lucemburských zahrad, kde je krátké volno k prohlídce. Poté pokračujeme okolo Sorbonny do Latinské čtvrti, je to ideální místo na oběd nebo občerstvení. Další zastávkou je slavný chrám Notre DameJustiční palác a královský Louvre se slavnou pyramidou. Zde bude tour s průvodcem ukončena.

 

Následovat bude individuální volno, které je možné využít k návštěvě některého z muzeí, k nákupům, či k procházce k adventním trhům na třídě Champs-Élysées. Ve večerních hodinách odjezd skupiny na hotel.

 

 

3. den

 

Po snídani odjedeme do centra Paříže, kde začneme procházkou okolo Eiffelovy věže. Trasa vede přes Martova pole k Invalidovně, přes patrně nejkrásnější most v Paříži - Alexandrův most a končí na náměstí Concorde.

 

Zájemci o plavbu po Seině budou moci následně využít naši skupinovou slevu a užít si romantickou plavbu vyhlídkovou lodí.

 

Poté bude následovat volný program a příprava na noční oslavy příchodu nového roku 2019 v ulicích Paříže. Hlavní shromáždění obyvatel a návštěvníků Paříže se odehrává pod Eiffelovkou a na třídě Champs-Élysées. Odjezd cca v 1:30 hodin.

 

Účast na programu s průvodcem je nepovinná, individuální návštěvníky Paříže prosíme o včasný příchod na odjezdové místo!

 

 

4. den 

 

V odpoledních hodinách (okolo 15:00) návrat do ČR.

Ubytování

Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením v hotelu Premiere Classe**. Jednolůžkový pokoj za příplatek 500,- Kč.

Stravování

Kontinentální snídaně na místě (teplé nápoje, džus, pečivo, máslo, džem, jogurt) za příplatek 6 EUR/osoba.

Cena zahrnuje
  • autobusovou dopravu
  • průvodce CK po celou dobu zájezdu
  • 1x nocleh ve dvou nebo třílůžkových pokojích v hotelu Premiere Classe** 
  • pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
  • vstupné do objektů (orientační vstupné - Eiffelova věž 17 EUR, plavba lodí po Seině 13 EUR, mrakodrap Montparnasse 16 EUR, Louvre 14 EUR ). Doporučené kapesné minimálně 70 EUR.
  • jízdné na metro (cca 4 EUR) v případě zájmu o návštěvu čtvrti Montmartre v individuálním volnu
  • snídaně za příplatek 6 EUR/osoba
  • cestovní pojištění
29.12. (So) - 01.01. (Út) 2019 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2 nebo 3lůžkový pokoj
Snídaně
Autobus/Praha
-19%2 999 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající ck: CK Hello Tour - FliCom Travel s.r.o. IČO: 24287393
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...