Nalezeno 5 výsledků

Jednodenní koupání u moře

Perly Chorvatska a Slovinska - Plitvice, Pula, Postojna a jezero Bled

23.05. - 27.05.2024
autobusem

Památky, náderná příroda i hotel s polopenzí v istrijském letovisku Lovran s výhledem na tyrkysovou hladinu Kvarnerského zálivu! Okouzlující procházka Plitvickými jezery, rozsáhlá krasová jeskyně Postojna s jízdou podzemním vláčkem, antické město Pula se zachovalým amfiteátrem na břehu Jadranu i průzračné jezero Bled se slavným ostrůvkem ve svém středu. Vydejte se na putování po perlách Chorvatska a Slovinska!

6 890 Kč za osobu

Jednodenní koupání u moře v Lido di Jesolo a večerní Benátky

21.06. - 23.06.2024 (+8 termínů)
autobusem

Vydejte se na náš nejoblíbenější zájezd do italského letoviska Lido di Jesolo! Užijte si celodenního italského sluníčka a Jadranského moře. Budete mít dostatek času na odpočinek, vodní radovánky, prohlídku města, dobré italské jídlo v místních hospůdkách a nezapomeňte ani na pravé italské gelato. Večer Vás čeká plavba do centra Benátek a romantická procházka městem po nejznámějších památkách.

1 799 Kč za osobu

Prázdninové Benátky, ostrov Burano a koupání v Jesolu

18.07. - 21.07.2024
autobusem

Vydejte se s námi do prosluněné Itálie – za koupáním do Lido di Jesolo i kulturou do Benátek! Navštivte moderní aquapark Caribe Bay, plný zábavných i adrenalinových atrakcí pro celou rodinu. Při relaxaci u Jaderského moře, na nádherné písečné pláži s pozvolným vstupem do moře, zapomenete na každodenní starosti. Poté zamíříme i do blízkých Benátek, kde uvidíte ty nejznámější památky.

4 990 Kč za osobu

Starořímská Pula a koupání v křišťálové vodě v Rabacu

19.07. - 21.07.2024 (+1 termín)
autobusem

Objevte chorvatskou Istrii! Nejdříve navštívíme starořímské město Pula, kde vás čeká zachovalý amfiteátr, historické centrum s antickými památkami i největší istrijský trh s tradičními místními produkty olivovým olejem, medem nebo levandulí. Na odpoledne a večer se přesuneme do populárního luxusního letoviska Rabac, kde vás čeká křišťálově čisté moře s oblázkovými plážemi, nechybí tu ani restaurace, zmrzlinárny a bary.

2 599 Kč za osobu

Koupání v Rimini a historické San Marino

09.08. - 11.08.2024
autobusem

Spojte příjemné s užitečným a vydejte se na zájezd do Itálie! Jako první navštívíte jeden z nejmenších států Evropy San Marino. Zde budete moci obdivovat pevnosti La Guaita, La Cesta a Il Montale, které jsou ve státním znaku. V místních obchůdcích si můžete nakoupit originální suvenýry. Poté přejedete do nedalekého Rimini, kde si užijte volný čas na písečné pláži sluněním nebo ve vlnách moře!

2 899 Kč za osobu
Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.