POBYTOVÝ ZÁJEZD DO JORDÁNSKA K RUDÉMU MOŘI

 

MARINA PLAZA 4*, RESORT GRAND TALA BAY, AQABA

s možností výletu do Petry a WADI RUM

 

Cena: 19 900,- Kč

 

TERMÍNY: 22. - 29. 9., 6. - 13. 10., 13. - 20. 10. a 20. - 27. 10. 2023

 

Velmi oblíbený resort se všemi službami v místě, 30 min jízdy z letiště, 15 min jízdy z města Aqaba, kam zajíždí shuttle bus zdarma.

Hosté oceňují především čistotu a zázemí celého resortu, vzdálenost k pláži, vstřícný a ochotný personál, hotelovou nabídku pro trávení volného času a pro sport, výborně vybavené pokoje a širokou nabídku jídel i nápojů.

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích, jednolůžkový pokoj za příplatek.

Pokoje jsou vybaveny koupelnou, fénem, klimatizací, SAT TV, internetem wifi, telefonem, minibarem a kávovarem. Recepce 24 h, trezor, konferenční centrum, restaurace, kosmetický salón, směnárna, bar, herna pro děti, obchod se suvenýry, fitness centrum, animační programy.

 

Stravování: formou polopenze, na pokoji kávový a čajový servis a balená voda zdarma (0,5 l na osobu/den)

Pro sportovní skupiny: terasa na cvičení jógy, zahrada, pláž, hřiště, posilovna

 

Hostům hotelu Marina Plaza 4* je k dispozici zázemí 5* komplexu Grand Tala Bay.

U hotelu se nachází dlouhá písčitá pláž s lehátky, ručníky a slunečníky (bez poplatků), vstup do vody je částečně kamenitý.

V areálu resortu Grand Tala Bay se nachází 5 venkovních bazénů včetně dětského (v zimě vyhřívaných), venkovní jacuzzi, Spa a wellness centrum, masáže, sauna, fitness. V blízkosti se nachází korálový útes, skvělé podmínky pro šnorchlování a potápění.

.


CENA ZAHRNUJE:
Praha – Aqaba a zpět, přímý let 4 h – odlet v 10:00 , návrat ve 20:00 h , jordánské vizum, transfer z/na letiště, služby českého delegáta,

7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí formou bufetu htl Marina Plaza 4* s možností využít veškeré zázemí resortu Grand Tala Bay 5, zákonné pojištění CK

   

MŮŽETE SI DOPLATIT
 

VÝLET DO POUŠTĚ WADI RUM 15:00 – 20:00 ( transfer 1 h)

Údolí Wadi Rum je považováno za jednu z nejromantičtějších a nejmalebnějších oblastí Arabské pouště a nachází se jen hodinu jízdy z Aqaby. Původní obyvatelé, nomádi z Thamudeanských kmenů, zde zanechali petroglyfy, tajemné odkazy vepsané do skal. Klidná a pustá krajina

s růžovým pískem a větrnými žulovými a pískovcovými skalami představuje velkou romantiku a dobrodružství. Wadi Rum se stala též kulisou mnoha filmových scén v čele se Star Wars. Vychutnáte si jízdu v džípu 4 × 4 a možnost obdivovat výtvory přírody, které jsou jedinečnými kulisami parádních fotek. Při cestě si dáte i čaj s Beduíny. Odpolední výlet se západem slunce v pouštní krajině.

Cena zahrnuje dopravu autobusem, průvodce, vstup do Wadi Rum a JEEP safari 2 hodiny

Cena USD 60 USD/os

 

VÝLET DO PETRY 9:00 – 19:00 ( transfer 1,5-2 h)

Den bude patřit návštěvě jednoho z novodobých divů světa - ikonickému skalnímu městu PETRA. Na okraji Arabské pouště byla Petra třpytivým hlavním městem nabatejské říše krále Aretase IV. Unikátní město uprostřed růžových skal vystavěli mistři obchodu a vodních technologií a najdete zde nejen nejznámější Pokladnici, ale také řadu paláců, účelových staveb, vodní komory, divadlo pro 4000 lidí, palácové hrobky, chrámy i klášter

Cena zahrnuje dopravu autobusem, vstupné, česky mluvícího průvodce

Cena 130 USD/os

 

AQABA AKTIVITY Aqaba je potápěčským rájem a náš tým potápěčského centra je zde pro nadšené profesionály i pro úplné nováčky, kteří se chtějí vrátit domů s jedinečným zážitkem. Celý proces od oblékání přes nácvik ponoru až po ponor za pestrými rybičkami, k terénnímu autu, letadlu či tanku je doprovázen fotografem, který pro Vás pořídí podmořské snímky i video, na které budete pyšní (fotky a videa jsou součástí ceny). S ohledem na blízkost letu domů je třeba zohlednit dobu ponoru, proto pokud byste měli zájem o technický ponor do větších hloubek, dejte nám to vědět včas, abychom pro Vás naplánovali individuální časy.

Šnorchlování – zapůjčení vybavení, instruktáž - 35 USD

Lekce potápění s lahví od břehu – 30-40 min ponor do 10 m, celkem 2 hodiny s nácvikem 55 USD

Lekce potápění s lahví lodí – 30-40 min ponor, celkem 3 – 4h, včetně oběda a 2 nápojů 100 USD

Plavba lodí s proskleným dnem se šnorchlováním a občerstvením 45 USD

Cena vždy zahrnuje transfer z/do hotelu na aktivitu


Doplňkové výlety jsou splatné na místě a obsahují vždy dopravu, vstupy na program a doprovod česky mluvícího průvodce
 
INFORMACE A REZERVACE 
hellotour@email.cz, tel. 773 68 00 61

 

 

 

 

 

 

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.