CK Hello Tour

Adventní Berchtesgaden se solnými doly a termály

Německo - Bavorsko - Berchtesgaden

Cena za osobu od:
899 Kč

Doprava

Autobus

Délka zájezdu

1 den

Strava

Bez stravy

Sleva

-

10 %

Termín

08.12. (So) - 08.12. (So) 2018

Zobrazit další termíny

Program

Odjezd a nástupní místa:

4:00 - ulice Na Florenci, Praha 1.

4:45 - Benešov, Benzina

5:30 - Tábor, OMW ulice Soběslavská

6:40 - České Budějovice, Výstaviště

 

Program zájezdu:

Ranní odjezd do horského městečka Berchtesgaden, které je usazeno v nádherné alpské oblasti u jezera Königssee. Zde nás čekají malebné vánoční trhy, oblíbená exkurze v solných dolech, termální lázně Watzmann Therme anebo projížďka po křišťálovém jezeře.

Na stáncích místního vánočního trhu najdete originální vánoční dekorace, které byly vytvořeny podle staletých tradic lidového umění v Berchtesgadensku. Vyzdobené roubené chalupy a stánky v historickém centru u královského hradu vytvářejí jedinečnou atmosféru zdejšího trhu. Živý betlém, koňské povozy s rolničkami, místní řemesla a zpěváci vánočních koled vytvářejí atmosféru, která vás nadchne.

Všem doporučujeme exkurzi solných dolů. Nejdříve se převléknete do stylových hornických overalů a pak se důlním vláčkem svezete do nitra hornického komplexu. Zde se můžete (ale nemusíte) sklouznout na dřevěné havířské skluzavce, podíváte se do solné katedrály a vrcholem exkurze bude plavba po podzemním jezeře doplněna o audiovizuální efekty. Na závěr si můžete zakoupit místní kvalitní sůl.

Zájemci se mohou zahřát v termálních lázní Watzmann Therme v bazénu s 30°C teplou vodou anebo v jedné z pěti saun, které jsou v ceně lístku. Relaxovat můžete jak ve vnitřní, tak ve venkovní části, odkud můžete pozorovat panorama místní krajiny. Nemáte-li lázně v oblibě, vydejte se třeba na plavbu po ledovcovém jezeře. Tradiční dřevěná loď Vás vezme k romantickému kostelíku sv. Bartoloměje.

V případě dobré časové dispozice se podíváme do nejstarší likérky v Německu Enzian Grassl, kde se likéry podle tajné receptury vyrábějí od roku 1692. Likéry je možné ochutnat a pak také zakoupit. Likérka má bohužel omezenou otevírací dobu.

Vpodvečer návrat do ČR, příjezd do Prahy plánován po půlnoci.

Cena zahrnuje
  • autobusovou dopravu 

  • technický doprovod

  • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje
  • cestovní pojištění

  • vstupné do případných památek a atrakcí

08.12. (So) 2018 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Bez ubytování
Bez stravy
Autobus/Praha
-10%899 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající ck: CK Hello Tour - FliCom Travel s.r.o. IČO: 24287393
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...