CK Hello Tour

NP Berchtesgaden a Orlí hnízdo

Německo - Poznávací zájezdy - Německo - Německo

Cena za osobu od:
999 Kč

Doprava

Autobus

Délka zájezdu

1 den

Strava

Bez stravy

Sleva

-

5 %

Termín

08.05. (Pá) - 08.05. (Pá) 2020

Zobrazit další termíny

Program

Odjezd a nástupní místa:

 

01:00 - ulice Na Florenci, Praha 1.

01:45 - Benešov, Benzina

02:30 - Tábor, Benzina ulice Soběslavská

03:30 - České Budějovice, Výstaviště

 

Program zájezdu:

 

Naší první zastávkou bude slavné Hitlerovo Orlí hnízdoMístní autobus s Vámi vyjede až pod vrchol hory Kehlstein (1 834 m n. m.). Přímo na vrcholu této hory stojí Hitlerovo „Orlí hnízdo“, k němuž vás vyveze 100metrový výtah. Vyhlídku s čajovnou dostal Hitler ke svým 50. narozenínám v oblasti nádherných Berchtesgádenských Alp.

 

Poté přejedeme ke kouzelnému alpskému ledovcovému jezeru Königssee s kostelem sv. Bartoloměje. V případě hezkého počasí stojí rozhodně investice cca 14 EUR za projížďku lodí po jezeře za neopakovatelný zážitek z okolních hor, klidné zelené hladiny jezera a také za návštěvu zmíněného kostelíku. Čas u jezera můžete využít také k procházce na vyhlídku, k návštěvě restaurace či k nákupům suvenýrů a jiných zajímavostí. 

 

Závěr dne bude patřit dle vaší volby buď solnému dolu, nebo termálním lázním Watzmann therme. Zmínky o dobývání soli ve zdejším dole pocházejí již ze 12. století a ještě dnes budete mít možnost sjíždět po skluzavkách z jednoho patra do dalšího jako horníci v časech dávno minulých... Milovníci termálních lázní mohou dát přednost 2hodinové relaxaci v místních Watzman therme - dokonalé místo pro odpočinek a uvolnění těla i mysli!

 

Tento národní park je místem, které je nádherné v jakoukoliv roční dobu!

 

Návrat: okolo 24:00

Důležité upozornění: nebude-li dostupný vrchol Kehlstein z důvodu počasí nebo technické uzavírky, koná se jako náhradní program návštěva dokumetačního centra.

 

Cena zahrnuje
  • autobusovou dopravu 
  • služby a výklad průvodce během cesty
  • pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
  • vstupné do objektů (Orlí hnízdo – děti 9 Euro (do 14 let), dospělí 17 EUR,  Solné doly – děti 9 Euro (do 16 let), dospělí 16 EUR, Termální lázně – lístek na 2 hodiny: děti 5,9 EUR (do 16 let), dospělí 10 EUR, plavba po jezeře cca 14 EUR, děti 8 EUR)
  • cestovní pojištění
Pořádající ck: CK Hello Tour - FliCom Travel s.r.o. IČO: 24287393
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...