CK Hello Tour

Baltské Trojměstí

Polsko - Baltské pobřeží - Baltské moře

Cena za osobu od:
2 149 Kč

Doprava

Autobus

Délka zájezdu

3 dny, 2 noci

Strava

Bez stravy

Sleva

-

7 %

Termín

13.09. (Pá) - 15.09. (Ne) 2019

Zobrazit další termíny

Program

V pátek ve 20:00 hodin odjedeme z Prahy a dále po stanovené trase se zastávkami v Poděbradech, Hradci Králové a Náchodě do přístavního města Gdyně na pobřeží Baltského moře. Po ranním příjezdu bude následovat komentovaná prohlídka přístavu s fakultativní možností prohlídky lodí: slavné válečné námořní lodi, torpédoborce Blyskavica a fregaty Dar Pomorza.

 

Nadzemní dráhou pak přejedeme do známého lázeňského města Sopoty. Průvodce vám ukáže nejdelší dřevěné molo v Evropě, plážový secesně – novobarokní Grand Hotel, mezi jehož hosty patřili  Adolf Hitler, Marlen Dietrichová nebo Fidel Castro. Projdeme se legendární ulicí Hrdinů Monte Cassino, zamilovanou polskými bohémy, s moderními stavbami a kavárničkami a na závěr zastávky v Sopotech uvidíte koncertovou mušli pod širým nebem na přímořské promenádě, kde v roce 1977 vyhrála s písní Malovaný džbánku hudební festival Helena Vondráčková.

 

Odpoledne vás čeká poslední ze tří měst – skvostný Gdaňsk s působivou atmosférou hanzovního města na Baltu. Čeká vás prohlídka historické části města s možným výstupem na věž největšího cihlového kostela na světě, uvidíte Zlatou bránu, Radnici, Neptunovu kašnu, Artušův dvůr, Mariánskou baziliku a Zelenou bránu. Individuálně můžete navštívit Mezuum jantaru – daru Baltského moře.

Projdete se kouzelnou Mariánskou uličkou plnou obchůdků s jantary.  Možné jsou také nákupy oděvů, obuvi a potravin v obchodním centru Baltycka galeria.

 

Ve večerních hodinách bude odjezd zpět do ČR.

 

V neděli dopoledne návrat do Prahy.

Cena zahrnuje

Dopravu zájezdovým autobusem

Služby kvalifikovaného průvodce CK

Tour po Gdyni, Sopotech a Gdaňsku

Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

povinný doplatek na nadzemní metro v Trojměstí cca 20,- PLN

cestovní pojištění

 

Pořádající ck: CK Hello Tour - FliCom Travel s.r.o. IČO: 24287393
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...