Nalezeno 53 výsledků

Poznávací zájezdy

Vánoční trhy v Drážďanech v klidu všedního dne

15.12.2023
autobusem

Populární vánoční trhy v Drážďanech si užijte v klidu všedního dne, bez davů a shonu. Kromě hlavního trhu na náměstí Altmarkt vás čeká i netradiční středověký trh na nádvoří Stallhof. Ochutnat můžete třeba německou vánoční vánočku zvanou štola anebo se vydejte na vyhlídku na kostele Frauenkirche. Na nákupy vyražte na nákupní třídu Prager Strasse.

649 Kč za osobu

Silvestr v Benátkách s velkolepým ohňostrojem

30.12.2023 - 01.01.2024
autobusem

Zažijte impozantní oslavy příchodu nového roku v nejromantičtějším městě v Evropě! Nejprve poznáte jedinečný ostrov barev a rybích specialit Burano a poté se přesunete do centra samotných Benátek, kde Vás čeká prohlídka s průvodcem, přičemž uvidíte to nejzajímavější, co historie městu zanechala. Večer nastane ta pravá show a o půlnoci vypukne jedinečný ohňostroj nad mořem v benátské laguně.

1 899 Kč za osobu

Silvestr v Paříži – romantická oslava nového roku

30.12.2023 - 01.01.2024
autobusem

Zažijte oslavy v ulicích francouzské metropole a nenechte si ujít ohňostroj na Champs-Elysées. Jako první vás čeká komentovaná okružní jízda městem, poté se vydáte do ulic na prohlídku s průvodcem a odpoledne v rámci volného času můžete navštívit vrchol Eiffelovi věže. Třešničkou na závěr je plavba po řece Seině a následně volný silvestrovský program v ulicích pulzujícího města.

2 999 Kč za osobu

Silvestr v Benátkách na palubě lodi s přípitkem a ohňostrojem

30.12.2023 - 01.01.2024
autobusem

Oslavte příchod nového roku stylově na lodi v nejromantičtějším městě v Evropě! Nejprve poznejte centrum samotných Benátek, kde Vás čeká prohlídka s průvodcem, při níž uvidíte to nejzajímavější, co historie městu zanechala, ať už Dóžecí palác, Ponte di Rialto nebo kostel Santa Maria della Salute. Večer se poddejte té pravé půlnoční oslavě na palubě lodi plující po laguně Benátek s ohňostrojem na moři jako na dlani!

3 199 Kč za osobu

Karneval v Benátkách s Festa delle Marie

02.02. - 04.02.2024
autobusem

Přidejte se do průvodu masek na jedinečném karnevalu v Benátkách! Pokud Vás lákají pestrobarevné průvody, rej masek a bujaré veselí, není nic jednoduššího než se s námi vydat na jedinečný benátský karneval. Během dne se projdete s průvodcem po městě, poté můžete obdivovat průvod masek a taktéž si užijete jedinečnou slavnost La Festa Delle Marie.

1 759 Kč za osobu

Karneval v Benátkách a na ostrově Burano

09.02. - 11.02.2024
autobusem

Nechte se okouzlit pestrobarevným karnevalem v Benátkách a ostrovní slavností na Buranu! Překrásné kostýmy, tajuplné masky různých tvarů a významů a výjimečná atmosféra místa. Nejprve se projdete s průvodcem po nejznámějších místech tohoto města, poté se zúčastníte kernevalového veselí v okolí náměstí sv. Marka a v pozdním odpoledni poplujete na úplně jiný komorní karneval na barevný pohádkový ostrov Burano. Čeká vás den plný zážitků!

1 759 Kč za osobu

Valentýn v Paříži - jeden den ve městě lásky

09.02. - 11.02.2024
autobusem

Vezměte svoji drahou polovičku na ten nejromantičtější zájezd na Valentýna do Paříže! Projděte se městem v rámci komentované prohlídky nebo volně prozkoumejte město spolu ruku v ruce. Můžete tak obdivovat výhledy z Eiffelovy věže, od baziliky Sacré-Coeur či si dejte horkou čokoládu s croissanty v nedaleké čtvrti Montmartre. Závěr dne završte plavbou po řece Seině.

2 999 Kč za osobu

Prodloužený víkend v Bad Füssing se zastávkou v Pasově

23.02. - 25.02.2024
autobusem

Pojeďte se s námi zrelaxovat na třídenní pobyt v největších evropských lázních Bad Füssing! Ubytovaní budete na dvě noci v pohodlném hotelu bezprostředně u termálních lázní Therme Eins a jen pár kroku od Europa Therme. Cestou se také zastavíme v bavorském Pasově, kde navštívíme historické centrum. V rámci zájezdu budete mít také možnost se účastnit nákupního výletu do městečka Pocking.

3 990 Kč za osobu

Autosalon Ženeva 2024

01.03. - 03.03.2024
autobusem

Mezinárodní auto show se vrací do Evropy! Prozkoumejte zblízka nejnovější modely prestižních i standardních značek automobilů! Nablýskané vozy čekají jen na vás! Od hostesek se dozvíte novinky, zástupci značek vám podají informace o svých vozech a často můžete sami usednout za volant vašeho vysněného bouráku.. A pokud vás záře metalízy unaví, můžete se vydat do historického centra Ženevy a podívat se třeba k vodotrysku na jezeře.

2 599 Kč za osobu

Jarní Drážďany a výstava Svět orchidejí

23.03.2024
autobusem

Jste-li milovníci květin z exotických koutů světa, tak tento zájezd je právě pro vás! Vydejte se s námi poznat krásu jedinečných orchidejí na výstavě „Orchideen Welt“. Budete mít možnost se kochat krásnými květinami ze čtyř kontinentů. V odpoledních hodinách si budete moci projít historické centrum města, navštívit Rezidenční palác nebo se oddat nákupům.

599 Kč za osobu

Rozkvetlá kamélie na zámku Pillnitz a Drážďany s výstavou orchidejí

23.03.2024
autobusem

Nechte se nalákat překrásně rozkvetlou nejstarší evropskou kamélií na zámku Pillnitz! Užijte si podívanou na rozkvetlou kamélii, která Vám svou plnou krásu ukáže pouze na pár dní v roce! Další zastávkou budou Drážďany, kde se můžete zúčastnit prohlídky historického centra s průvodcem. Drážďany navíc nabízejí skvělé nákupní možnosti.

749 Kč za osobu

Velikonoční Keukenhof, Severní moře i ochutnávka holandských sýrů

28.03. - 30.03.2024 (+1 termín)
autobusem

Pojeďte s námi obdivovat slavné květinové zahrady v nejkrásnějším období roku! Den začnete na sýrařské farmě ochutnávkou báječných sýrů zdarma a exkurzí ve výrobě dřeváků. Den bude poté věnován slavnému květinovému parku Keukenhof, kde můžete obdivovat rozkvetlé lány tulipánů, hyacintů a dalších cibulovin v nádherných kompozicích. Na závěr se zastavíte na břehu Severního moře mezi písečnými dunami.

2 949 Kč za osobu

Velikonoční zájezd do Paříže

29.03. - 31.03.2024
autobusem

Zažijte tradiční Velikonoce v Paříži! Hledáte-li změnu na velikonoční svátky, tak výlet do Paříže je to pravé. Projeďte se Paříží s komentovaným výkladem, nechte se unést výhledem z mrakodrapu Montparnasse a poté se projděte dlouhou procházkou po pařížských uličkách. V rámci svého volného programu navštivte neslavnější muzeum Louvre nebo vyjeďte výtahem na Eiffelovu věž.

2 999 Kč za osobu

Velikonoční zájezd do Benátek

30.03.2024
autobusem

Pojeďte si užít jarního sluníčka do Benátek v době Velikonoc! Zažijete celý den v Benátkách plných historie, krásných budov a dobrého jídla. V rámci komentované prohlídky s průvodcem se dozvíte to nejzajímavější, co historie tomuto místo zanechala. Uvidíte např. Dóžecí palác, baziliku sv. Marka, zvonici Campanillu nebo benátský orloj. Večer zakončete plavbou po laguně.

1 799 Kč za osobu

Květinový Keukenhof, degustace sýrů a západ slunce nad mořem

05.04. - 07.04.2024 (+1 termín)
autobusem

Nabitý den v Holandsku! Pojeďte s námi obdivovat slavné květinové zahrady v holandském Keukenhofu, na sýrařské farmě vás čeká ochutnávka báječných kvalitních sýrů zdarma a exkurze ve výrobě dřeváků. Den bude poté věnován květinovému parku Keukenhof, kde můžete obdivovat rozkvetlé lány tulipánů, hyacintů a dalších cibulovin v nádherných kompozicích zahradních architektů. Na závěr se zastavíte na břehu Severního moře mezi písečnými dunami..

2 949 Kč za osobu

Květinové korzo 2024, degustace sýrů a západ slunce nad mořem

19.04. - 21.04.2024
autobusem

Zažijte jedinečný den v jarním Holandsku! Ráno se zastavíte na sýrařské farmě, kam vás pozveme na degustaci kvalitních holandských sýrů. Hlavním programem pak je květinový průvod zvaný korzo, při kterém můžete spatřit desítky alegorických vozů zdobených řezanými květinami všech barev. Podíváte se také do slavného květinového parku Keukenhof, který v této době bude plný tulipánových polí a nádherných kompozic. Na závěr výletu se projdete po břehu Severního moře mezi písečnými dunami.

3 299 Kč za osobu

Termální lázně Bad Füssing - jednodenní relaxace

20.04.2024 (+2 termíny)
autobusem

Odpočiňte si v horkém pramenu největších termálních lázní v Evropě! Vyberete si ze tří lázeňských komplexů Therme Eins, Europatherme nebo Johannesbad. Zrelaxujete se v bazénech s horkou vodou o teplotě 30 - 42°C, stačí si vybrat, který právě vám nejvíce vyhovuje. Vyzkoušet můžete i stylový moderní saunový svět se saunovými rituály.

899 Kč za osobu

Afrikárium a zoo Wroclaw

01.05.2024 (+6 termínů)
autobusem

Vezměte děti do největší polské zoo ve Vratislavi! Zoo se rozhodla odlišit moderním afrikáriem, které v rozsáhlých expozicích simuluje podvodní ekosystém afrického kontinentu. Setkáme se s mořskými kravami, exotickými rybičkami i nilskými krokodýly. Nechybí ani zastřešený prales a tréninky oblíbených lachtanů.

999 Kč za osobu

Paříž - to nejlepší v jednom dni

03.05. - 05.05.2024 (+1 termín)
autobusem

Nechte se omámit městem lásky za jediný den! Romantická plavba po Seině i vyhlídka na Eiffelovu věž za východu slunce! Procházka pod Eiffelovou věží i pyramida Muzea Louvre. Lákavé cukrárny s makronkami i luxusní ulice s nóbl módními obchody. To vše je symbolem Paříže! Náš autobus vás navíc vezme na okružní jízdu místy, která byste jinak minuli.

2 999 Kč za osobu

Jednodenní Vídeň - po stopách Habsburků

08.05.2024 (+3 termíny)
autobusem

Vydejte se s námi po stopách Habsburků do hlavního města Rakouska! Prvním bodem programu bude návštěva zámku Schönbrunn, kde se budete moci nechat okouzlit honosným interiérem barokního zámku. Poté se přesunete do centra Vídně, kde můžete obdivovat císařský palác Hofburg, Španělskou dvorní jízdárnu, monumentální katedrálu sv. Štěpána nebo císařskou hrobku.

999 Kč za osobu

Neuschwanstein a Linderhof - zámky šíleného krále

11.05.2024 (+2 termíny)
autobusem

Navštivte slavné Ludvíkovy bavorské zámky! Na Neuschwansteinu vás čeká prohlídka honosných interiérů i Mariánský most, odkud si uděláte senzační fotografie zámku s panoramatem bavorské přírody. Rokokový zámeček Linderhof zase vyniká nádhernými zahradami s fontánami a Venušinou jeskyní s jezírkem a freskou. Vydejte se po stopách šíleného krále Ludvíka II. Bavorského!

1 599 Kč za osobu

Víkend v Paříži a zámek Versailles s královskými zahradami

23.05. - 26.05.2024 (+1 termín)
autobusem

Nechte se unést ohromujícím zámkem Versailles a jeho rozsáhlou zahradou s desítkami fontán! Čeká vás návštěva zlatem se třpytících interiérů včetně slavného zrcadlového sálu, v zahradách vás nadchne vrcholná práce zahradních architektů. V Paříži vás čeká důkladná prohlídka města, chybět nebude ani romantická plavba a panoramatická vyhlídka.

4 990 Kč za osobu

Perly Chorvatska a Slovinska - Plitvice, Pula, Postojna a jezero Bled

23.05. - 27.05.2024
autobusem

Památky, náderná příroda i hotel s polopenzí v istrijském letovisku Lovran s výhledem na tyrkysovou hladinu Kvarnerského zálivu! Okouzlující procházka Plitvickými jezery, rozsáhlá krasová jeskyně Postojna s jízdou podzemním vláčkem, antické město Pula se zachovalým amfiteátrem na břehu Jadranu i průzračné jezero Bled se slavným ostrůvkem ve svém středu. Vydejte se na putování po perlách Chorvatska a Slovinska!

6 890 Kč za osobu

Miláno - památky, umění i nákupy italské módy

24.05. - 26.05.2024
autobusem

Ve městě módy Miláně vás čeká nádherná architektura, vynikající italská kuchyně a samozřejmě ideální nákupní možnosti. Průvodce vám ukáže pátou největší katedrálu světa, slavnou nákupní pasáž s prosklenou kupolí i hrad Castello Sforzesco. Lákat vás budou místní cukrárny s výtečnou zmrzlinou a dezerty, pro parmazán si zajděte do místních potravin.

2 999 Kč za osobu

Jednodenní lázně Rottal Terme v Bad Birnbach - novinka CK!

25.05.2024 (+1 termín)
autobusem

Zažijte s naším zájezdem do termálních lázní Bad Birnbach ten pravý pocit luxusu! Pokud se potřebuje uvolnit, ideálně zrelaxovat a nechat se hýčkat a uklidnit svou mysl, jsou tyto terapeutické lázně přesně pro Vás. Můžete navštívit také Termální svět Vitarium, kde naleznete mnoho originálních bazénů, jeskyni smyslů nebo termální potok s divokým proudem, či Saunový svět s originálními typy saun, infra kabinou a úžasným termálním jezerem.

949 Kč za osobu

Okolo Ženevského jezera a Savojské Alpy s Mont Blancem

29.05. - 02.06.2024
autobusem

Zažijte to nejlepší, co nabízí Ženevské jezero! Nejprve uvidíte královský hrad Chillon, projdete se po letovisku Montreux, navštívíte vinice v Lavaux a zavítáte do multikulturní Ženevy. Poté se podíváte do starobylého městečka u jezera Annecy a jako třešničkou na dortu bude výjezd lanovkou na vrchol Aiguille du Midi v Chamonix, odkud získáte ten pravý rozhled na svět kolem vás.

7 990 Kč za osobu

ZOO Norimberk a delfinárium s prohlídkou města

01.06.2024 (+2 termíny)
autobusem

Nadchněte děti výletem do jediného delfinária ve střední Evropě, navíc s možností komentované prohlídky historické části Norimberku. Kromě představení delfínů a lachtanů uvidíte v zoo i nezvyklé kapustňáky, neboli mořské krávy, i oblíbené lvy, žirafy či nosorožce. Zažít můžete i krmení ledních medvědů a tučňáků. Dokonalý program pro rodiny s dětmi!

949 Kč za osobu

Hallstatt a Festival narcisů v Bad Aussee

02.06.2024
autobusem

Pojeďte s námi podlehnout kouzlu romantického městečka Hallstatt na břehu ledovcového jezera! Městečko vás hned na první pohled okouzlí. Je to místo protknuté bohatou historií, krásnou přírodou a také solnými doly. Poté se přesunete do lázeňského městečka Bad Aussee, které je považováno za geografický střed Rakouska. Zde na vás bude čekat tradiční festival narcisů s nádhernými zdobenými figurínami a bohatý doprovodný program.

1 499 Kč za osobu

Vídeň s letním koncertem filharmoniků v Schönbrunnu

08.06.2024
autobusem

Pokud jste milovníkem klasické hudby a mimořádných zážitků s velkolepou podívanou, tak je pro vás tento zájezd jako stvořený! Prožijte s námi nezapomenutelný letní den v rakouské metropoli Vídeň. Projděte si historické město, navštivte hlavní památky a ochutnejte třeba pravý Sachr. Večer přejedete na zámek Schönbrunn, kde v nádherných zahradách vypukne koncert Vídeňských filharmoniků.

1 499 Kč za osobu

Benátky a plavba na ostrov barev Burano

14.06. - 16.06.2024 (+2 termíny)
autobusem

Jeďte s námi na náš tradiční zájezd do italských Benátek a na ostrov krajek Burano! Jako první se vydáte objevovat barevný ostrov Burano, který je proslulý svou ruční výrobou krajek. Poté lodí přejedete do samotných Benátek, kde uvidíte to nejzajímavější, co historie tomuto městu zanechala. Neminete slavný Dóžecí palác, náměstí sv. Marka ani nejfotografovanější most světa Ponte di Rialto.

1 799 Kč za osobu
Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.