Nalezeny 3 výsledky

Poznávací zájezdy do Holandska

Velikonoční Keukenhof, Severní moře i ochutnávka holandských sýrů

28.03. - 30.03.2024 (+1 termín)
autobusem

Pojeďte s námi obdivovat slavné květinové zahrady v nejkrásnějším období roku! Den začnete na sýrařské farmě ochutnávkou báječných sýrů zdarma a exkurzí ve výrobě dřeváků. Den bude poté věnován slavnému květinovému parku Keukenhof, kde můžete obdivovat rozkvetlé lány tulipánů, hyacintů a dalších cibulovin v nádherných kompozicích. Na závěr se zastavíte na břehu Severního moře mezi písečnými dunami.

2 999 Kč za osobu

Keukenhof, degustace sýrů a západ slunce nad mořem

05.04. - 07.04.2024
autobusem

Nabitý den v Holandsku! Pojeďte s námi obdivovat slavné květinové zahrady v holandském Keukenhofu, na sýrařské farmě vás čeká ochutnávka báječných kvalitních sýrů zdarma a exkurze ve výrobě dřeváků. Den bude poté věnován květinovému parku Keukenhof, kde můžete obdivovat rozkvetlé lány tulipánů, hyacintů a dalších cibulovin v nádherných kompozicích zahradních architektů. Na závěr se zastavíte na břehu Severního moře mezi písečnými dunami..

2 999 Kč za osobu

Květinové korzo 2024, sýry a západ slunce nad mořem

19.04. - 21.04.2024
autobusem

Zažijte jedinečný den v jarním Holandsku! Ráno se zastavíte na sýrařské farmě, kam vás pozveme na degustaci kvalitních holandských sýrů. Hlavním programem pak je květinový průvod zvaný korzo, při kterém můžete spatřit desítky alegorických vozů zdobených řezanými květinami všech barev. Podíváte se také do slavného květinového parku Keukenhof, který v této době bude plný tulipánových polí a nádherných kompozic. Na závěr výletu se projdete po břehu Severního moře mezi písečnými dunami.

3 299 Kč za osobu
Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.