Nalezeno 6 zájezdů

Nizozemsko

Tulipánový Keukenhof, Amsterdam i ochutnávka holandských sýrů

03.04. - 05.04.2020(+3 termíny)
autobusem

Pojeďte s námi obdivovat slavné květinové zahrady v nejkrásnějším období! Právě prvním bodem bude květinový park Keukenhof, kde můžete obdivovat rozkvetlé lány tulipánů. Následovat bude přejezd od Volendamu na ochutnávku sýrů a v odpoledni se vydáme do centra hlavního města Amsterdamu, kde si užijeme komentovanou procházku s průvodcem.

1 849 Kč za osobu

Květinový Keukenhof, Amsterdam a sýry s noclehem v hotelu se snídaní

09.04. - 12.04.2020(+2 termíny)
autobusem

Poznejte s námi to nejlepší z jarního Nizozemí! Nadýchejte se čerstvého jarního vánku na plážích v Nordwijku, ochutnejte ten nejlepší holandský sýr gouda ve Volendamu a nechte se okouzlit květinovými poli v Keukenhofu. Ve slavném skanzenu Zaanse Schans budete moci obdivovat nespočet větrných mlýnů a na závěr navštívíte pulzující Amsterdam.

3 690 Kč za osobu

Květinové korzo 2020, Amsterdam a sýry s hotelem se snídaní

23.04. - 26.04.2020
autobusem

Přivítejte jaro v Nizozemí! Jako první vás čeká návštěva Volendamu, kde v místní sýrárně ochutnáte vybrané sýry gouda. Poté se přesunete do nádherných zahrad Keukenhofu, kde budete moci obdivovat 32 ha nekonečných kvetoucích polí. Druhý den naberete síly v přímořském Nordwijku, kde uvidíte slavný květinový průvod a závěr dne strávíte v ulicích hlavního města Amsterdam.

3 790 Kč za osobu

Amsterdam, Keukenhof a květinové korzo 2020

24.04. - 26.04.2020
autobusem

Zažijte jedinečný květinový průvod v Keukenhofu, při kterém můžete spatřit desítky alegorických vozů zdobených řezanými květinami všech barev. V rámci výletu se také podíváte do slavného květinového parku, který v této době bude plný tulipánových polí. Večer se přesunete do centra Amsterdamu, kde vás čeká večerní prohlídka a také plavba po kanálech.

1 949 Kč za osobu

Keukenhof, květinové KORZO, Amsterdam a sýry s noclehem se snídaní

24.04. - 27.04.2020
autobusem

Užijte si jarní květinové Holandsko na plno! Den začnete v přímořském Nordwijku a poté se již nechte okouzlit květinovým parkem Keukenhof, kde vás čeká nezapomenutelná atmosféra tradičního květinového průvodu s originálními alegorickými vozy. Druhý den navštívíte přístavní městečko Volendam, kde ochutnáte sýr gouda a na závěr se také podíváte do pulzujícího Amsterdamu.

3 790 Kč za osobu

Amsterdam, ochutnávka sýrů a malebný přístav Volendam

05.06. - 07.06.2020(+6 termínů)
autobusem

Ochutnejte pravé Holandsko! V sýrárně budete pozváni na bezplatnou degustaci výborných sýrů a místní tesař vám předvede tradiční výrobu dřeváků. Na skok se zastavíme i v přístavu Volendam a projdeme se po přímořské promenádě. Zbytek dne strávíte s průvodcem v pulzujícím Amsterdamu, kde vrcholem programu bude vyhlídková plavba spletitými kanály.

1 849 Kč za osobu
Přihlaste se k odběru novinek