Silvestr v Benátkách s velkolepým ohňostrojem

30.12.2023 - 01.01.2024
autobusem

Zažijte impozantní oslavy příchodu nového roku v nejromantičtějším městě v Evropě! Nejprve poznáte jedinečný ostrov barev a rybích specialit Burano a poté se přesunete do centra samotných Benátek, kde Vás čeká prohlídka s průvodcem, přičemž uvidíte to nejzajímavější, co historie městu zanechala. Večer nastane ta pravá show a o půlnoci vypukne jedinečný ohňostroj nad mořem v benátské laguně.

1 899 Kč za osobu

Silvestr v Benátkách na palubě lodi s přípitkem a ohňostrojem

30.12.2023 - 01.01.2024
autobusem

Oslavte příchod nového roku stylově na lodi v nejromantičtějším městě v Evropě! Nejprve poznejte centrum samotných Benátek, kde Vás čeká prohlídka s průvodcem, při níž uvidíte to nejzajímavější, co historie městu zanechala, ať už Dóžecí palác, Ponte di Rialto nebo kostel Santa Maria della Salute. Večer se poddejte té pravé půlnoční oslavě na palubě lodi plující po laguně Benátek s ohňostrojem na moři jako na dlani!

3 199 Kč za osobu

Karneval v Benátkách s Festa delle Marie

02.02. - 04.02.2024
autobusem

Přidejte se do průvodu masek na jedinečném karnevalu v Benátkách! Pokud Vás lákají pestrobarevné průvody, rej masek a bujaré veselí, není nic jednoduššího než se s námi vydat na jedinečný benátský karneval. Během dne se projdete s průvodcem po městě, poté můžete obdivovat průvod masek a taktéž si užijete jedinečnou slavnost La Festa Delle Marie.

1 759 Kč za osobu

Karneval v Benátkách a na ostrově Burano

09.02. - 11.02.2024
autobusem

Nechte se okouzlit pestrobarevným karnevalem v Benátkách a ostrovní slavností na Buranu! Překrásné kostýmy, tajuplné masky různých tvarů a významů a výjimečná atmosféra místa. Nejprve se projdete s průvodcem po nejznámějších místech tohoto města, poté se zúčastníte kernevalového veselí v okolí náměstí sv. Marka a v pozdním odpoledni poplujete na úplně jiný komorní karneval na barevný pohádkový ostrov Burano. Čeká vás den plný zážitků!

1 759 Kč za osobu

Velikonoční zájezd do Benátek

30.03.2024
autobusem

Pojeďte si užít jarního sluníčka do Benátek v době Velikonoc! Zažijete celý den v Benátkách plných historie, krásných budov a dobrého jídla. V rámci komentované prohlídky s průvodcem se dozvíte to nejzajímavější, co historie tomuto místo zanechala. Uvidíte např. Dóžecí palác, baziliku sv. Marka, zvonici Campanillu nebo benátský orloj. Večer zakončete plavbou po laguně.

1 799 Kč za osobu

Benátky a plavba na ostrov barev Burano

14.06. - 16.06.2024 (+2 termíny)
autobusem

Jeďte s námi na náš tradiční zájezd do italských Benátek a na ostrov krajek Burano! Jako první se vydáte objevovat barevný ostrov Burano, který je proslulý svou ruční výrobou krajek. Poté lodí přejedete do samotných Benátek, kde uvidíte to nejzajímavější, co historie tomuto městu zanechala. Neminete slavný Dóžecí palác, náměstí sv. Marka ani nejfotografovanější most světa Ponte di Rialto.

1 799 Kč za osobu
Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.