ZOO Norimberk a delfinárium s prohlídkou města

18.07.2024 (+1 termín)
autobusem

Nadchněte děti výletem do jediného delfinária ve střední Evropě, navíc s možností komentované prohlídky historické části Norimberku. Kromě představení delfínů a lachtanů uvidíte v zoo i nezvyklé kapustňáky, neboli mořské krávy, i oblíbené lvy, žirafy či nosorožce. Zažít můžete i krmení ledních medvědů a tučňáků. Dokonalý program pro rodiny s dětmi!

749 Kč za osobu

Norimberk - metropole Franků mnoha tváří

03.08.2024
autobusem

Vydejte se s Hello Tour do nádherného hrázděného Norimberku, slavné metropole Francké říše, rodiště nejslavnějšího německého malíře Albrechta Dürera i stranických sjezdů nacistů. Během prohlídky uvidíte majestátní Císařský hrad, slavný orloj s Karlem IV., Starou radnici, anebo hrázděný dům geniálního rytce a malíře Albrechta Dürera. Obdivovat budete Schöner Brunnen, stejně jako špitál sv. Ducha z mostu přes řeku Pegnitz. Pro děti doporučujeme nádherné Muzeum hraček.

999 Kč za osobu

Kristall Palm Beach: Termály, tobogány i sauny aneb úžasný den pro děti i dospělé

03.08.2024
autobusem

Pojeďte s námi do jednoho z nejluxusnějších rekreačních resortů v Bavorsku - do Kristall Palm Beach. Těšte se na komplexní zážitek s termálními bazény, wellness centrem, originálními saunami a těmi nejlepšími vodními atrakcemi. Tento ráj pro relaxaci je ideálním místem pro odpočinek a regeneraci, ale zároveň nabízí i nespočet vodních atrakcí, určených pro menší, nejmenší, ale i odrostlejší z vás.

1 049 Kč za osobu

Vánoční trhy v Norimberku a starobylý Bamberg

14.12.2024
autobusem

Během jediného dne vyzkoušíte vánoční atmosféru hned ve dvou historických městech. V Bambergu vás čekají vánoční trhy v kulisách gotické zástavby (UNESCO), vyhlídka na unikátní radnici vybudovanou na ostrově uprostřed řeky a čtyřvěžatý dóm. V Norimberku zase na rozhlehlém vánočním trhu nezapomeňte ochutnat tradiční perníčky anebo výborné klobásky.

1 199 Kč za osobu
Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.