Jednodenní Drážďany a letní výprodeje na státní svátek

05.07.2023
autobusem

Pojeďte s námi do Drážďan na letní výprodeje do slavných obchodních domů a center! Spojte příjemné s užitečným, projděte si historické město s plno významnými památkami a poté se oddejte tomu pravému nákupnímu šílenství na vyhlášené nákupní třídě Prager Strasse v obchodech Primark nebo Karstadt. Odpoledne budete mít možnost přejet do Elbepark centra, kde se nachází švédský nábytkářský dům IKEA.

599 Kč za osobu

Zábavní park Oskarův svět se vstupem zdarma pro celou rodinu

05.07.2023 (+1 termín)
autobusem

Oskarův svět je dětský zábavní rodinný park pro děti do 12 let i starší, který potěší všechny – děti, rodiče i prarodiče! Jedinečný prostor kombinující skvělou vnitřní i venkovní zábavu – to je Oskars hausen! Prozkoumejte přes 50 atrakcí, kreativní dílny či vodní bludiště. Svět iluzí Vás nadchne svou rozmanitostí a obohatí Vás o nové fotky do rodinného alba. Ideální výlet pro celou rodinu!

599 Kč za osobu

Muzejní noc v Drážďanech

08.07.2023
autobusem

Nenechte si ujít Muzejní noc v Drážďanech! Tato každoroční, velmi oblíbená akce Vám dá nahlédnout do jedinečných skvostů Drážďan. Prohlédněte si Klenotnici v Residenčním zámku, Zwinger nebo Panometr – bývalý plynojem, nyní využívaný jako výstavní prostor. Navštivte např. také Botanickou zahradu, Obrazárnu Starých mistrů nebo oblíbené Dopravní muzeum.

729 Kč za osobu

Advent v Drážďanech na Black Friday - speciální akce

24.11.2023
autobusem

Pojeďte s námi do Drážďan na zimní výprodeje do slavných obchodních domů a center! Spojte příjemné s užitečným, projděte si historické město s plno významnými památkami a poté se oddejte tomu pravému nákupnímu šílenství na vyhlášené nákupní třídě Prager Strasse v obchodech Primark nebo Karstadt.

499 Kč za osobu

Vánoční Drážďany a kouzelná zahrada na zámku Pillnitz

02.12.2023 (+1 termín)
autobusem

Vydejte se do Drážďan na slavný vánoční trh Striezelmarkt, ochutnejte místní pochutinu štolu a oblíbené jsou i nákupy na pěší zóně Prager Strasse. Před setměním přejedeme k zámku Pillnitz, jehož královské zahrady jsou o adventu proměněny ve vánoční pohádku. Čeká vás zajímavé nasvícené zámku i místní přírody a neobvyklé světelné instalace s vánočním duchem.

799 Kč za osobu
Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.