Největší Krampuslauf ve Schladmingu a vánoční trhy v Salzburgu

25.11.2023
autobusem

Zažijte nezapomenutelnou večerní přehlídku více než 800 čertů v alpském Schladmingu, tradiční rakouské masky vás uhranou! Čerti se sem sjíždí z celého Rakouska a nechybí ani ohnivé efekty a pekelná show. Odpoledne strávíme zastávkou v Mozartově městě Salzburgu, kde vás čeká hned několik adventních trhů a cukrárny s pravými Mozartovými koulemi!

1 499 Kč za osobu

Adventní Vídeň a zámek Schönbrunn v klidu všedního dne

30.11.2023 (+1 termín)
autobusem

Navštivte krásně vyzdobenou adventní Vídeň! Projdeme se i po nádvoří zámku Schonbrunn, kde se na nádvoří konají tradiční vánoční trhy, považované za nejkrásnější v Rakousku. Advent ve Vídni je skvělou příležitostí pro procházku historickými uličkami města, ochutnávku tradičních rakouských dobrot a prožití magie vánoční atmosféry.

999 Kč za osobu

Alpský advent na jezeře Wolfgangsee a kouzelný Hallstatt

02.12.2023 (+1 termín)
autobusem

Těšte se na adventní trhy v půvabném Hallstadtu - čekají vás jedinečné trhy s místními specialitami a originálními neodolatelnými vůněmi v kulisách historických domů s výhledem na jezero. Odpoledne autobusem odjedete do Wolfgangsee. Zde navštívíte adventní trhy v patrně nejkrásnějším romantickém městečku u stejnojmenného jezera. Po setmění na vás čeká jedinečný zážitek při plavbě lodí mezi lucernami do stejně nádherného městečka St. Gilgen.

1 549 Kč za osobu

Rakouské Vánoce - Salzburg a zámek Hellbrunn

09.12.2023
autobusem

Zámek Hellbrunn nejsou jen originální trhy v historické kulise, ale i zajímavě nasvícená magická adventní zahrada a systém fontán a umělých jezírek, na děti zde čeká vánoční vesnička. V Salzburgu vás kromě trhů zase budou lákat místní obchody, cukrárny s Mozartovými koulemi či Mozartovo muzeum v jeho rodném domě. A věděli jste o novém Muzeu rakouských Vánoc?

1 299 Kč za osobu

Magické muzeum křišťálů Swarovski a vánoční Innsbruck

09.12.2023 (+1 termín)
autobusem

Nechte se ozářit miliony křišťálů ve Světě Swarovski v rakouském Wattens. Expozice vás provede řadou klenotnic, které byly na mnoho způsobů vyšperkovány právě křišťály. Nechybí ani venkovní instalace rozzářené paprsky slunce a lákavá firemní prodejna s nepřeberným množstvím šperků a dekorací. Odpoledne strávíme v nádherném historickém centru tyrolského Innsbrucku s dvěma vánočními trhy a kouzelnou adventní atmosférou

1 699 Kč za osobu

Trio nejkrásnějších adventů: Vídeň, Gyor a Budapešť

16.12. - 17.12.2023
autobusem

Navštivte tři krásně vyzdobená TOP adventní města: Vídeň, maďarský Gyor a Budapešť! Projdeme se po nádvoří zámku Schonbrunn s originálními trhy v barokní kulise císařské rezidence. V centru Vídně vás okouzlí nejslavnější trhy před Radnicí a na Korutanské třídě. Večer se projdete v nádherném vyzdobeném Gyoru a neděli pak strávíte v Budapešti - ochutnejte zdejší gastronomii, kochejte se nádhernými trhy a prožijte magii vánoční atmosféry. A na závěr z lodi uvidíte nádheru nasvícených historických staveb metropole na Dunaji.

3 690 Kč za osobu

Jednodenní Vídeň - po stopách Habsburků

08.05.2024 (+3 termíny)
autobusem

Vydejte se s námi po stopách Habsburků do hlavního města Rakouska! Prvním bodem programu bude návštěva zámku Schönbrunn, kde se budete moci nechat okouzlit honosným interiérem barokního zámku. Poté se přesunete do centra Vídně, kde můžete obdivovat císařský palác Hofburg, Španělskou dvorní jízdárnu, monumentální katedrálu sv. Štěpána nebo císařskou hrobku.

999 Kč za osobu

Hallstatt a Festival narcisů v Bad Aussee

02.06.2024
autobusem

Pojeďte s námi podlehnout kouzlu romantického městečka Hallstatt na břehu ledovcového jezera! Městečko vás hned na první pohled okouzlí. Je to místo protknuté bohatou historií, krásnou přírodou a také solnými doly. Poté se přesunete do lázeňského městečka Bad Aussee, které je považováno za geografický střed Rakouska. Zde na vás bude čekat tradiční festival narcisů s nádhernými zdobenými figurínami a bohatý doprovodný program.

1 499 Kč za osobu

Vídeň s letním koncertem filharmoniků v Schönbrunnu

08.06.2024
autobusem

Pokud jste milovníkem klasické hudby a mimořádných zážitků s velkolepou podívanou, tak je pro vás tento zájezd jako stvořený! Prožijte s námi nezapomenutelný letní den v rakouské metropoli Vídeň. Projděte si historické město, navštivte hlavní památky a ochutnejte třeba pravý Sachr. Večer přejedete na zámek Schönbrunn, kde v nádherných zahradách vypukne koncert Vídeňských filharmoniků.

1 399 Kč za osobu

Vídeň a mořský svět s vyhlídkou Haus des Meeres

16.06.2024 (+1 termín)
autobusem

Na tomto zájezdu nezáleží zda jste malí čí velcí. Pokud se rádi kocháte pohledem na proplouvající rybky, budete nadšení! Vydejte se do překrásného akvária, rozléhajícího se po 12 patrech, které bylo vystavěno v bývalé dělostřelecké věži. Projděte se džunglí, nebo proskleným tunelem, ze kterého můžete pozorovat žraloky a další mořské živočichy. Prozkoumáte i historické centrum Vídně a zbyde čas i na nákupy!

999 Kč za osobu

Innsbruck a magické muzeum krystalů Swarovski

16.06.2024 (+1 termín)
autobusem

Nechte se ozářit miliony křišťálů ve Světě Swarovski v rakouském Wattens. Expozice vás provede řadou klenotnic, které byly na mnoho způsobů vyšperkovány právě křišťály. Nechybí ani venkovní instalace rozzářené paprsky slunce a lákavá firemní prodejna. Zbytek dne můžete strávit v nádherném historickém centru Innsbrucku, kde budete mít možnost vidět hlavní zajímavosti tohoto města.

1 699 Kč za osobu

Vysokohorská zážitková jízda ke Grossglockneru

22.06.2024
autobusem

Poznejte s námi krásy rakouského Národního Parku – Vysoké Taury! Překrásné vyhlídky na majestátní, nejvyšší horu Rakouska Großglockner i rozmanité přírodní scenérie Vám takřka vyrazí dech. Projděte se po ledovci Pasterzenkees a zahleďte se nejmodernějšími optickými přístroji do krajiny plné vysokých hor a ledovců. Poté navštívíme nádherné alpské město Zell Am See, kde Vás mimo jiné ohromí třpytivá hladina jednoho z nejčistších jezer v Evropě.

1 849 Kč za osobu
Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.