Silvestr ve Vídni - silvestrovské slavnosti

31.12.2020 - 01.01.2021
autobusem

Přivítejte nový rok u našich sousedů v Rakousku! Nejprve se podíváte na zámek Schönbrunn, projdete si místní novoroční trhy a zahřejete první svařákem dne. Poté přejedete do centra Vídně obdivovat místní památky a večer se připravte na netradiční oslavu. Vydejte se na tzv. Silvestrovskou trasu plnou hudby a dobrého jídla. Zažijte jedinečný Silvestr v ulicích Vídně!

949 Kč za osobu

Jednodenní Vídeň - po stopách Habsburků

24.04.2021 (+1 termín)
autobusem

Vydejte se s námi po stopách Habsburků do hlavního města Rakouska! Prvním bodem programu bude návštěva zámku Schönbrunn, kde se budete moci nechat okouzlit honosným interiérem barokního zámku. Poté se přesunete do centra Vídně, kde můžete obdivovat císařský palác Hofburg, Španělskou dvorní jízdárnu, monumentální katedrálu sv. Štěpána nebo císařskou hrobku.

849 Kč za osobu

Hallstatt a Festival narcisů v Bad Aussee

30.05.2021
autobusem

Pojeďte s námi podlehnout kouzlu romantického městečka Hallstatt na břehu ledovcového jezera! Městečko vás hned na první pohled dojme a okouzlí. Je to místo protknuté bohatou historií, krásnou přírodou a také solnými doly. Poté se přesunete do lázeňského městečka Bad Aussee, které je považováno za geografický střed Rakouska. Zde na vás bude čekat festival narcisů.

1 199 Kč za osobu
Přihlaste se k odběru novinek