Vídeň a mořský svět s vyhlídkou Haus des Meeres

15.08.2024 (+1 termín)
autobusem

Na tomto zájezdu nezáleží zda jste malí čí velcí. Pokud se rádi kocháte pohledem na proplouvající rybky, budete nadšení! Vydejte se do překrásného akvária, rozléhajícího se po 12 patrech, které bylo vystavěno v bývalé dělostřelecké věži. Projděte se džunglí, nebo proskleným tunelem, ze kterého můžete pozorovat žraloky a další mořské živočichy. Prozkoumáte i historické centrum Vídně a zbyde čas i na nákupy!

999 Kč za osobu

Jednodenní Vídeň - po stopách Habsburků

29.08.2024 (+1 termín)
autobusem

Vydejte se s námi po stopách Habsburků do hlavního města Rakouska! Prvním bodem programu bude návštěva zámku Schönbrunn, kde se budete moci nechat okouzlit honosným interiérem barokního zámku. Poté se přesunete do centra Vídně, kde můžete obdivovat císařský palác Hofburg, Španělskou dvorní jízdárnu, monumentální katedrálu sv. Štěpána nebo císařskou hrobku.

999 Kč za osobu

Trio nejkrásnějších adventů: Vídeň, Gyor a Budapešť

14.12. - 15.12.2024
autobusem

Navštivte tři krásně vyzdobená TOP adventní města: Vídeň, maďarský Gyor a Budapešť! Projdeme se po nádvoří zámku Schonbrunn s originálními trhy v barokní kulise císařské rezidence. V centru Vídně vás okouzlí nejslavnější trhy před Radnicí a na Korutanské třídě. Večer se projdete v nádherném vyzdobeném Gyoru a neděli pak strávíte v Budapešti - ochutnejte zdejší gastronomii, kochejte se nádhernými trhy a prožijte magii vánoční atmosféry. A na závěr z lodi uvidíte nádheru nasvícených historických staveb metropole na Dunaji.

3 599 Kč za osobu
Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.