Adventní Vídeň a zámek Schönbrunn v klidu všedního dne

30.11.2023 (+1 termín)
autobusem

Navštivte krásně vyzdobenou adventní Vídeň! Projdeme se i po nádvoří zámku Schonbrunn, kde se na nádvoří konají tradiční vánoční trhy, považované za nejkrásnější v Rakousku. Advent ve Vídni je skvělou příležitostí pro procházku historickými uličkami města, ochutnávku tradičních rakouských dobrot a prožití magie vánoční atmosféry.

999 Kč za osobu

Trio nejkrásnějších adventů: Vídeň, Gyor a Budapešť

16.12. - 17.12.2023
autobusem

Navštivte tři krásně vyzdobená TOP adventní města: Vídeň, maďarský Gyor a Budapešť! Projdeme se po nádvoří zámku Schonbrunn s originálními trhy v barokní kulise císařské rezidence. V centru Vídně vás okouzlí nejslavnější trhy před Radnicí a na Korutanské třídě. Večer se projdete v nádherném vyzdobeném Gyoru a neděli pak strávíte v Budapešti - ochutnejte zdejší gastronomii, kochejte se nádhernými trhy a prožijte magii vánoční atmosféry. A na závěr z lodi uvidíte nádheru nasvícených historických staveb metropole na Dunaji.

3 690 Kč za osobu

Jednodenní Vídeň - po stopách Habsburků

08.05.2024 (+3 termíny)
autobusem

Vydejte se s námi po stopách Habsburků do hlavního města Rakouska! Prvním bodem programu bude návštěva zámku Schönbrunn, kde se budete moci nechat okouzlit honosným interiérem barokního zámku. Poté se přesunete do centra Vídně, kde můžete obdivovat císařský palác Hofburg, Španělskou dvorní jízdárnu, monumentální katedrálu sv. Štěpána nebo císařskou hrobku.

999 Kč za osobu

Vídeň s letním koncertem filharmoniků v Schönbrunnu

08.06.2024
autobusem

Pokud jste milovníkem klasické hudby a mimořádných zážitků s velkolepou podívanou, tak je pro vás tento zájezd jako stvořený! Prožijte s námi nezapomenutelný letní den v rakouské metropoli Vídeň. Projděte si historické město, navštivte hlavní památky a ochutnejte třeba pravý Sachr. Večer přejedete na zámek Schönbrunn, kde v nádherných zahradách vypukne koncert Vídeňských filharmoniků.

1 399 Kč za osobu

Vídeň a mořský svět s vyhlídkou Haus des Meeres

16.06.2024 (+1 termín)
autobusem

Na tomto zájezdu nezáleží zda jste malí čí velcí. Pokud se rádi kocháte pohledem na proplouvající rybky, budete nadšení! Vydejte se do překrásného akvária, rozléhajícího se po 12 patrech, které bylo vystavěno v bývalé dělostřelecké věži. Projděte se džunglí, nebo proskleným tunelem, ze kterého můžete pozorovat žraloky a další mořské živočichy. Prozkoumáte i historické centrum Vídně a zbyde čas i na nákupy!

999 Kč za osobu
Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.