Vídeň s letním koncertem filharmoniků v Schönbrunnu

08.06.2023
autobusem

Pokud jste milovníkem klasické hudby a mimořádných zážitků s velkolepou podívanou, tak je pro vás tento zájezd jako stvořený! Prožijte s námi nezapomenutelný letní den v rakouské metropoli Vídeň. Projděte si historické město, navštivte hlavní památky a ochutnejte třeba pravý Sachr. Večer přejedete na zámek Schönbrunn, kde v nádherných zahradách vypukne koncert Vídeňských filharmoniků.

1 299 Kč za osobu

Jednodenní Vídeň - po stopách Habsburků

24.08.2023
autobusem

Vydejte se s námi po stopách Habsburků do hlavního města Rakouska! Prvním bodem programu bude návštěva zámku Schönbrunn, kde se budete moci nechat okouzlit honosným interiérem barokního zámku. Poté se přesunete do centra Vídně, kde můžete obdivovat císařský palác Hofburg, Španělskou dvorní jízdárnu, monumentální katedrálu sv. Štěpána nebo císařskou hrobku.

999 Kč za osobu

Vídeň a mořský svět s vyhlídkou Haus des Meeres

24.08.2023
autobusem

Na tomto zájezdu nezáleží zda jste malí čí velcí. Pokud se rádi kocháte pohledem na proplouvající rybky, budete nadšení! Vydejte se do překrásného akvária, rozléhajícího se po 12 patrech, které bylo vystavěno v bývalé dělostřelecké věži. Projděte se džunglí, nebo proskleným tunelem, ze kterého můžete pozorovat žraloky a další mořské živočichy. Prozkoumáte i historické centrum Vídně a zbyde čas i na nákupy!

999 Kč za osobu

Adventní Vídeň a zámek Schönbrunn ve všední den

30.11.2023 (+1 termín)
autobusem

Navštivte krásně vyzdobenou adventní Vídeň! Projdeme se i po nádvoří zámku Schonbrunn, kde se na nádvoří konají tradiční vánoční trhy, považované za nejkrásnější v Rakousku. Advent ve Vídni je skvělou příležitostí pro procházku historickými uličkami města, ochutnávku tradičních rakouských dobrot a prožití magie vánoční atmosféry.

999 Kč za osobu
Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.