CK Hello Tour

Přírodní perly chorvatské Istrie a Slovinska

Slovinsko - Poznávací zájezdy - Slovinsko - Slovinsko

Cena za osobu od:
4 190 Kč

Doprava

Autobus

Délka zájezdu

5 dní, 4 noci

Strava

Polopenze

Sleva

-

7 %

Termín

04.10. (Pá) - 08.10. (Út) 2019

Zobrazit další termíny

Program

Odjezd a nástupní místa:

 

19:00 - ulice Na Florenci, Praha 1.

19:45 - Benešov, Benzina

20:30 - Tábor, Benzina ulice Soběslavská

21:30 - České Budějovice, MOL v ulici Na Dlouhé louce u Kauflandu

 

Program zájezdu:

 

1. den

 

Ve večerních hodinách odjezd do Chorvatska.

 

2. den

 

V ranních hodinách příjezd na Plitvická jezera. Tato oblast o ploše 295 km² byla roku 1979 zapsána na Seznam světového dědictví UNESCO. Při procházce uvidíte 16 jezer, které spolu se svými vodopády, kaskádami, říčkami a okolními lesy vytvářejí nádhernou přírodní scenérii. Při pohledu do místních křišťálově čistých vod budete obdivovat místní faunu - nespočet ryb, vodního ptactva, či mloků. Neminete samozřejmě ani místa, kde se natáčel kultovní film "Poklad na stříbrném jezeře". Kromě pěší prohlídky Vás čeká také jízda místním panoramatickým vozidlem a plavba lodí po jezeře Kozjak, které je největším z místních jezer. Návštěva této oblasti pro Vás bude jistě velkým zážitkem! Čas bude i na posezení a občerstvení v místních restauracích, či k nákupu suvenýrů. 

 

Ve večerních hodinách ubytování v hotelu*** s polopenzí v jedinečném letovisku Rabac.

 

3. den

 

Výlet do starořímské Puly - prohlídka starého římského a středověkého města a návštěva největšího istrijského trhu – možnost nákupu olivového oleje, medu, oříšků apod. Poté přejezd di středověkého benátského městečka Labin - procházka, možnost návštěvy benátské zvonice, občerstvení apod.

Návrat do hotelu na ubytování - pro otužilce podvečerní koupání, procházka do přístavu, individuální program

 

4. den 

 

Po snídani odjezd do Slovinska do nádherných Postojenských jeskyní, patrně největšího přírodního magnetu Slovinska. Exkurze začne jízdou vláčkem, zprovozněným v roce 1872, do hlubokého podzemí. Procházet budete dechberoucími dómy a chodbami mezi krápníky, vysokými i několik metrů, až dojdete k nádrži s raritou zdejších jeskyní: lidskou rybou nebo-li macarátem jeskynním. Malého průsvitného dráčka bez očí můžete spatřit pouze ve zdejším krasu! Prohlídku zakončíte ve velké koncertní síni se suvenýry  s mnoha inspiracemi k nákupu. Vláček vás pak vyveze zpět na povrch zemský, kde také uvidíte valící se řeku Pivku, která je autorkou krápníkové nádhery, kterou právě opouštíte.....

Poté přejezd k jezeru Bled. Zde je možnost možnost jízdy na gondole k jedinému ostrovu Slovinska, nebo výstupu na hrad nad jezerem. Povečeřet můžete ve staré slovinské jizbě a ve večerních hodinách odjedete domů. 

 

5. den

 

Návrat do Prahy v brzkých ranních hodinách.

 

Ubytování

Hotel*** Miramar/Allegro

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení včetně sprchového koutu anebo vany. Můžete využít jednolůžkový pokoj (s příplatkem), dvoulůžkový pokoj, trojlůžkový pokoj. Některé pokoje mají také pohovku a balkón s posezením.

Stravování

Bufetová polopenze. Nápoje u večeře nejsou v ceně.

Cena zahrnuje
  • 2x ubytování v hotelu*** na pobřeží moře v letovisku Rabac
  • výbornou bufetovou polopenzi
  • dopravu zájezdovým autobusem
  • služby průvodce cestovní kanceláře Hello Tour
  • pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
  • cestovní pojištění
  • nápoje u večeře
  • vstupy do objektů (orientační vstupné: Plitvická jezera - 150 kun, amfiteátr PULA - 50 kun, Postojenské jeskyně - 26 EUR, gondola na Bledu - 14 EUR, Bledský hrad 10 EUR)
Pořádající ck: CK Hello Tour - FliCom Travel s.r.o. IČO: 24287393
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...