CK Hello Tour

Visutý most na Titlisu, Engelberg a historický Luzern

Švýcarsko - Urnské Alpy - Titlis, Luzern

Cena za osobu od:
1 949 Kč

Doprava

Autobus

Délka zájezdu

3 dny, 2 noci

Strava

Bez stravy

Sleva

-

Termín

22.05. (Pá) - 24.05. (Ne) 2020

Zobrazit další termíny

Program

Odjezd a nástupní místa:

 

20:00 - ulice Na Florenci, Praha 1

20:45 - Beroun, OMV centrum (směr Plzeň)

21:30 - Plzeň, zastávka MHD u OC Olympia Černice

22:30 - Rozvadov, McDonald Svatá Kateřina

 

 

Program zájezdu:

 

1.den

 

Odjezd ve večerních hodinách, noční přejezd do Švýcarska.

 

2.den

 

Ráno příjezd do známého lyžařského centra Engelberg, nejvýše položeného skiareálu v oblasti centrálního Švýcarska. Nejdříve se vydáte k vrcholu Titlisu. Po jednom přestupu nasednete na originální technickou zajímavost – rotační visutou lanovkou Titlis Rotair, která vás za pomalého otáčení se okolo své osy dopraví na vrchol Malého Titlisu do výšky 3028 metrů nad mořem. Kabina se otočí o celých 360°, uvidíte nádherné panorama okolních vrcholů.

 

Poté se vydáte do ledovcového tunelu – 140 metrů ledovcovou jeskyní bude jen dalším zážitkem na vaší cestě za dobrodružstvím. To nejlepší Vás ale čeká: visutý most nad 500 metrů hlubokou propastí, kde vám bude stačit asi 150 kroků k tomu, abyste došli na pevnou zem na protější vrchol Titlisu na sedačkovou lanovkou Ice Flyer. Možná je také návštěva místního snowparku s atrakcemi.

 

Po této adrenalinové procházce sjedete opět dolů do andělského městečka Engelberg, kde bude čas na příjemnou procházku, občerstvit se, nebo nakoupit suvenýry. Engelberg je malebná obec, která byla původně proslavená lázeňstvím, které postupem času zaniklo a nahradil ho turismus. Toto horské středisko je oblíbené jak v letní, tak v zimní sezoně. Vydat se budete moci po jedné z několika pěších stezek po okolí, v případě hezkého počasí je zde možnost koupání v jezeře. Při procházce městem budete obdivovat domy, vystavené ve stylu „Belle Epoque“, nebo benediktýnský klášter, který je náboženským centrem celé oblasti. Mnozí z vás jistě neodolají návštěvě jedné z mnoha místních kaváren, či restaurací.

 

V pozdních odpoledních hodinách se přesunete do Luzernu, což je jedno z nejkrásnějších měst nejen Švýcarska, ale Evropy. Uvidíte slavný Kapellbrücke, most, který se stal symbolem Švýcarska, nádherný barokní chrám v centru, historické domy poblíž dalšího dřevěného mostu Spreuerbrücke nebo místní zajímavou radnici. Večerní procházka po tomto historickém městě je příjemným zakončením zájezdu. 

 

Ve večerních hodinách odjedeme zpět do ČR.

 

3.den

 

Návrat do Prahy okolo poledne.

 

Cena zahrnuje
  • autobusovou dopravu 
  • služby a výklad průvodce
  • pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
  • vstupné na lanovky -  cca 70 CHF (doporučené kapesné min. 100 CHF/os.)
  • cestovní pojištění
Pořádající ck: CK Hello Tour - FliCom Travel s.r.o. IČO: 24287393
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...