Nalezeny 4 výsledky

Velikonoční zájezdy

Vyrazte s námi na velikonoční zájezd!

Velikonoční Keukenhof, Severní moře i ochutnávka holandských sýrů

28.03. - 30.03.2024 (+1 termín)
autobusem

Pojeďte s námi obdivovat slavné květinové zahrady v nejkrásnějším období roku! Den začnete na sýrařské farmě ochutnávkou báječných sýrů zdarma a exkurzí ve výrobě dřeváků. Den bude poté věnován slavnému květinovému parku Keukenhof, kde můžete obdivovat rozkvetlé lány tulipánů, hyacintů a dalších cibulovin v nádherných kompozicích. Na závěr se zastavíte na břehu Severního moře mezi písečnými dunami.

2 949 Kč za osobu

Velikonoční zájezd do Paříže

29.03. - 31.03.2024
autobusem

Zažijte tradiční Velikonoce v Paříži! Hledáte-li změnu na velikonoční svátky, tak výlet do Paříže je to pravé. Projeďte se Paříží s komentovaným výkladem, nechte se unést výhledem z mrakodrapu Montparnasse a poté se projděte dlouhou procházkou po pařížských uličkách. V rámci svého volného programu navštivte neslavnější muzeum Louvre nebo vyjeďte výtahem na Eiffelovu věž.

2 999 Kč za osobu

Velikonoční zájezd do Benátek

30.03.2024
autobusem

Pojeďte si užít jarního sluníčka do Benátek v době Velikonoc! Zažijete celý den v Benátkách plných historie, krásných budov a dobrého jídla. V rámci komentované prohlídky s průvodcem se dozvíte to nejzajímavější, co historie tomuto místo zanechala. Uvidíte např. Dóžecí palác, baziliku sv. Marka, zvonici Campanillu nebo benátský orloj. Večer zakončete plavbou po laguně.

1 799 Kč za osobu

Víkend v Paříži a zámek Versailles s královskými zahradami

23.05. - 26.05.2024 (+1 termín)
autobusem

Nechte se unést ohromujícím zámkem Versailles a jeho rozsáhlou zahradou s desítkami fontán! Čeká vás návštěva zlatem se třpytících interiérů včetně slavného zrcadlového sálu, v zahradách vás nadchne vrcholná práce zahradních architektů. V Paříži vás čeká důkladná prohlídka města, chybět nebude ani romantická plavba a panoramatická vyhlídka.

4 990 Kč za osobu
Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.