Nalezeny 3 výsledky

Silvestrovské zájezdy

Silvestr v Benátkách s velkolepým ohňostrojem

30.12.2023 - 01.01.2024
autobusem

Zažijte impozantní oslavy příchodu nového roku v nejromantičtějším městě v Evropě! Nejprve poznáte jedinečný ostrov barev a rybích specialit Burano a poté se přesunete do centra samotných Benátek, kde Vás čeká prohlídka s průvodcem, přičemž uvidíte to nejzajímavější, co historie městu zanechala. Večer nastane ta pravá show a o půlnoci vypukne jedinečný ohňostroj nad mořem v benátské laguně.

1 899 Kč za osobu

Silvestr v Paříži – romantická oslava nového roku

30.12.2023 - 01.01.2024
autobusem

Zažijte oslavy v ulicích francouzské metropole a nenechte si ujít ohňostroj na Champs-Elysées. Jako první vás čeká komentovaná okružní jízda městem, poté se vydáte do ulic na prohlídku s průvodcem a odpoledne v rámci volného času můžete navštívit vrchol Eiffelovi věže. Třešničkou na závěr je plavba po řece Seině a následně volný silvestrovský program v ulicích pulzujícího města.

2 999 Kč za osobu

Silvestr v Benátkách na palubě lodi s přípitkem a ohňostrojem

30.12.2023 - 01.01.2024
autobusem

Oslavte příchod nového roku stylově na lodi v nejromantičtějším městě v Evropě! Nejprve poznejte centrum samotných Benátek, kde Vás čeká prohlídka s průvodcem, při níž uvidíte to nejzajímavější, co historie městu zanechala, ať už Dóžecí palác, Ponte di Rialto nebo kostel Santa Maria della Salute. Večer se poddejte té pravé půlnoční oslavě na palubě lodi plující po laguně Benátek s ohňostrojem na moři jako na dlani!

3 199 Kč za osobu
Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.