Termální lázně Bad Füssing - jednodenní relaxace

12.03.2022 (+2 termíny)
autobusem

Odpočiňte si v horkém pramenu největších termálních lázní v Evropě! Vyberete si ze tří lázeňských komplexů Therme Eins, Europatherme nebo Johannesbad. Zrelaxujete se v bazénech s horkou vodou o teplotě 30 - 42°C, stačí si vybrat, který právě vám nejvíce vyhovuje. Vyzkoušet můžete i stylový moderní saunový svět se saunovými rituály.

799 Kč za osobu

Neuschwanstein a Linderhof - zámky šíleného krále

14.05.2022 (+3 termíny)
autobusem

Navštivte slavné Ludvíkovy zámky! Na Neuschwansteinu vás čeká prohlídka honosných interiérů i Mariánský most, odkud si uděláte senzační fotografie zámku s panoramatem bavorské přírody. Rokokový zámeček Linderhof zase vyniká nádhernými zahradami s fontánami a Venušinou jeskyní s jezírkem a freskou. Vydejte se po stopách šíleného krále Ludvíka II.!

1 359 Kč za osobu

Alpská solná stezka a Orlí hnízdo - novinka

18.06.2022 (+3 termíny)
autobusem

Poznejte díky našemu zájezdu úžasný svět solných dolů Berchtegadenska! Vydáte se po stopách místní solné stezky a navštívíte nejkrásnější solný důl v Bad Reichenhall. Zde budete mít možnost vidět historickou manufakturu i Muzeum soli. Poté přejedete na Orlí hnízdo s jedinečnými výhledy na Alpy a na závěr přijedete do solných dolů v Berchtesgadenu, kde na vás čeká tajuplné slané jezero a oblíbené skluzavky mezi patry dolu.

1 390 Kč za osobu
Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.